Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 13:06:57

Набравши 627 очок Чернігівська область посіла перше місце на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики

24.09.2024   12:18Агенцiя

З 21 до 22 вересня у Івано-Франківську відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодше.

У змаганнях взяло участь 620 легкоатлетів, в складі 22 команд з усієї України.

Чернігівську область представляли 59 спортсменів (21 юнак та 28 дівчат).

Набравши 627 очок Чернігівська область посіла перше місце в загальнокомандному заліку!

Загалом наші легкоатлети здобули 11 нагород:

- Лавська Аліна - 1 місце з семиборства, (ДЮСШ Менської МР, тренер Терпицька І.Л.);

- Савицький Костянтин - 1 місце зі штовхання ядра 4 кг та 3 місце з метання диску 1 кг, (КЗ "ОДЮСШ з олімпійських видів" Чернігівської обласної ради, тренер Таратухіна Н.П.);

- Бабічев Олександр - 1 місце з метання спису 600 г, (КПНЗ ДЮСШ Носівської міської ради, тренер Тертишник М.І.);

- Спєхін Денис - 1 місце з потрійного стрибку, 2 місце зі стрибків у довжину, 3 місце з естафетного бігу  100+200+300+400 м, (ДЮСШ м.Козелець, тренер Шарак О.В.);

- Сіра Дар’я - 2 місце зі штовхання ядра 3 кг, (ДЮСШ м.Козелець, тренер Шарак О.В.);

- Хіміченко Олексій - 2 місце зі стрибків з жердиною, (КЗ ДЮСШ Сухополов’янська ОТГ, тренер Куц А.С.);

- Горбач Катерина - 3 місце з бігу на 800 м, (ДЮСШ м.Ніжин, тренери Кремез О.М., Левчук Г.Л.);

- Майстренко Юрій - 3 місце зі стрибків у висоту, (КЗ "ОДЮСШ з олімпійських видів" Чернігівської обласної ради тренер Таратухіна Н.П.);

- Бабарика Гліб - 3 місце з бігу на 400 м та 3 місце з естафетного бігу 100+200+300+400 м, (КЗ ДЮСШ Сухополов’янська ОТГ, тренер Куц А.С.);

- Калина Євген -   3 місце з естафетного бігу 100+200+300+400 м, (КПНЗ ДЮСШ Носівської МР, тренер Шиша Н.О.);

- Семирозум Єгор - 3 місце з естафетного бігу 100+200+300+400 м, (КПНЗ ДЮСШ “Атлет” Чернігівської міської ради, тренери - Дворников А.В., Шульга Є.А.).

Департамент сімʼї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації вітає спортсменів та їх наставників з успішним виступом!
 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

29 січня: цей день в Україні і світі

29 січня: цей день в Україні і світі 08:29

День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини