В’ячеслав Чаус юним боксерам: Кожна перемога цінна. Та українці на п’єдесталах світу саме в цей буремний час – додатковий ковток сили
4 «срібла» та 2 «бронзи» від боксерів Чернігівщини поповнили скарбничку національної збірної на чемпіонаті Азії з боксу. Змагання проходили протягом серпня-вересня в Аль-Айні, Об’єднані Арабські Емірати.
Сьогодні начальник ОВА В'ячеслав Чаус, його заступник Іван Ващенко та директор профільного департаменту ОДА Андрій Шемець та представник Федерації боксу України Вадим Казанів вітали юних спортсменів та їх наставників вдома.

«Кожна перемога цінна. Та українці на п’єдесталах світу саме в цей буремний час - додатковий ковток сили для нації, додаткове свідчення незламності та сили для світу. Дякую, що попри юний вік, усвідомлюєте цю відповідальність! Щиро дякую тренерам, які за обмежених ресурсів та можливостей знаходять мотивацію для своїх вихованців», - акцентував В’ячеслав Чаус.
Для вихованки Ічнянської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Катерини Смолкіної це перший виїзд закордон та такі серйозні змагання. Та дебютувала спортсменка дуже вдало – має «срібло».
«Боксувати довелося з представницею Індії, монголкою, казашкою. Останній поступилася за очками. З тренером зробили роботу над помилками: треба працювати над швидкістю і постановкою рук, вміти бачити суперницю, але не розкривати себе».
За особистий внесок у популяризацію фізичної культури і спорту, досягнення високих спортивних результатів на чемпіонаті Азії з боксу Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:
ВАСИЛЬЧЕНКО Людмилі Сергіївні – вихованці Ічнянської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи;
КОЛОТУРСЬКІЙ Анні Андріївні – вихованці Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з олімпійських видів;
МОРОЗ Катерині Романівні – вихованці Бахмацької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи;
ОВОДОВУ Володимиру Володимировичу – вихованцю Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з олімпійських видів;
СМОЛКІНІЙ Катерині Василівні – вихованці Ічнянської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи;
ШАКИТКУ Богдану Андрійовичу – вихованцю Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.