На шляху до спортивного Олімпу: як чернігівські легкоатлети змагалися на чемпіонаті в Луцьку
Вихованці Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю вибороли 5 нагород на чемпіонаті України з пара легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку, що проходив у Луцьку з 25 до 26 червня.
Максим Ус впевнено виборов «золото» на дистанції з бігу 800 та 1500 метрів.
Єлизавета Мірошниченко здобула «золото» зі стрибків у довжину, а також посіла другу сходинку п’єдесталу на дистанції з бігу 100 та 200 метрів.
Тренують спортсменів Олійник Світлана та Тищенко Тетяна.
Змагалися за титул чемпіона України з легкої атлетики понад 150 учасників.Загалом, чемпіонат був представлений учасниками з 21 області: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської, Черкаської, Чернівецької та міста Київ.


Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression