Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 17:29:05

Фіналісти «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» дізналися своїх суперників: з ким змагатимуться команди Чернігівщини

03.06.2024   14:51Агенцiя

Учора, 2 червня, на Контрактовій площі у Києві провели урочисту церемонію жеребкування 5-го всеукраїнського етапу наймасштабніших учнівських змагань країни.

Разом із ведучими долю команд визначали:

    Олексій Кулеба – Заступник Керівника Офісу Президента України;
    Матвій Бідний – очільний Міністерства молоді та спорту України;
    Олег Верняєв – олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики;
    Георгій Зантарая – чемпіон світу та Європи з дзюдо;
    Сергій Стаховський – український тенісист, спецпризначенець Центру Спеціальних Операцій «А» СБУ;
    Андрій Воронович – блогер, зірка ТікТок, журналіст проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

    «Хочу подякувати всім за той шлях, який ми пройшли. Проєкт надзвичайно важливий, надзвичайно масштабний. Це потрібно нашим дітям, потрібно для нашого майбутнього, для того, щоб діти в такий важливий момент нашої історії розуміли, що таке команда, що таке єдність, що таке перемога», — сказав Олексій Кулеба.

Тож суперниками юних  спортсменів з Чернігівщини у першому раунді стануть:

    Дівчата-баскетболістки з Плугатарської школи  змагатимуться з командою Сатанівського ліцею, що на Хмельниччині;
    команда баскетболістів-юнаків із Чернігівського ліцею №15 зустрінеться із суперниками з Київської спеціалізованої школи №185;
    у волейболі хлопці з Прилуцького ліцею №6 вийдуть на турнір з командою Білоцерківського ліцею-гімназії №12 (Київщина);
    у футзалі школярі Чернігівської школи №12 боротимуться з командою із Черкаської ЗОШ № 30.

Волейбольна команда дівчат з Гончарівського ліцею потрапила одразу у другий раунд, де зустрінеться з переможцями першого – командою Великоберезнянського ліцею (Закарпаття) або Монастириської школи (Тернопільщина).

У спортивному орієнтуванні фінальний турнір відбудеться одночасно за участі усіх команд, що перемогли на обласних етапах.

Загалом у всеукраїнському етапі змагатимуться:

    21 команда з баскетболу серед дівчат
    22 команди з баскетболу серед юнаків
    23 команди з волейболу серед дівчат
    22 команди з волейболу серед юнаків
    24 команди з футзалу
    18 команд з черліденгу
    21 команда зі спортивного орієнтування.

    «Це дуже важливий проєкт, який зайшов у кожну школу, в кожен клас, до кожного українського учня, адже в цей час діти мають займатися спортом, мають бути сильними, мають стояти пліч-о-пліч. Це перший сезон, і я впевнений, що з кожним роком ми будемо набирати обертів, проєкт буде масштабуватися. Дякую всім за залученість!» – підкреслив Матвій Бідний.

З усіма результатами жеребкування можна ознайомитися на офіційному сайті проєкту – https://scl.gov.ua/.

Відзначимо, що переможці та призери проєкту отримають суперприз – поїздку у літній оздоровчий табір «Пліч-о-пліч». Окрім відпочинку на дітей чекатиме безліч активностей і цікавинок у сфері спорту та неформальної освіти.

Нагадаємо, що «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – програма Президента України. Це наймасштабніші змагання країни серед школярів. Учнівські команди (на початку проєкту їх було 29 055, це більше 300000 дітей) вже здолали 4 етапи: шкільний, територіальний, районний, обласний. На Чернігівщині в першому етапі змагань брали участь майже 15,5 тисяч учасників з 208 шкіл у 55 громадах.

Попереду –  5-ий етап – фінальний. Він відбудеться у столиці країни з 12 до 17 червня. Саме тоді буде визначено найсильніші шкільні команди України сезону 2023/2024 у 5 видах спорту.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за матеріалами пресслужби проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
 

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини