Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 17:51:20

17 серпня - цей день в Україні і світі

17.08.2022   08:24Агенцiя

ДЕНЬ 175 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 175 RUSSIAN AGRESSION

17 серпня відзначають Міжнародний день секонд-хенду і День чорного кота. В Індонезії та Габоні святкують День незалежності, у Колумбії – День інженера, а в Болівії – День прапора.

Православна церква вшановує пам'ять святої Євдокії.

День секонд-хенду

17 серпня відзначають День комісійного магазину або День секонд-хенду.

Комісійний магазин – це місце, куди людина може здати на продаж вживаний товар, практично новий чи навіть новий, у якому відсутня необхідність. Господар комісійного магазину перевіряє стан товару перед тим, як прийняти його у власника та виставити на продаж. Магазини, що поважають себе, ніколи не візьмуться продавати товар відверто низької якості.

Зазвичай, магазин, що береться за продаж такого товару, отримує від продажу відсоток або комісію. Звідси й назва – комісійний магазин.

Людина, що здала товар на продаж, залишається його власником до продажу і, отримавши після здачі товару чек, має право забрати свою річ з магазину в будь-який час, якщо з якихось причин передумає її продавати.

 

У певних колах комісійний магазин – це своєрідний клуб, де продавці магазинів знають своїх клієнтів, їхні переваги та інтереси. Цим зумовлений і той факт, що багато товарів знаходять нових господарів досить швидко.

Міжнародний день чорного кота

Міжнародний день вдячності до чорних котів вже не перший рік відзначають 17 серпня. Цього дня в 1843 році в американській газеті Saturday Evening Post було опубліковано оповідання Едгара По "Чорний кіт" - похмурий твір, де тварина помстилася своєму господареві за вбивство.

Наприкінці XIX століття чорний колір котів асоціювався з анархізмом, і ця тварина стала символом анархо активістів.

Сьогодні, незважаючи на забобони про чорну кішку, ставлення до пухнастих вихованців помітно змінилося. Сотні тисяч користувачів у всьому світі показують у соцмережах, як вони люблять своїх чорних котів, викладають їхні світлини.

 

Церковне свято

У цей день відзначають пам'ять святої Євдокії, яка жила в 4 столітті і була почесною римлянкою. Серед 9000 християн її взяли в полон війська перського царя Сапора. Перебуваючи у полоні, свята проповідувала серед перських жінок і багатьох із них навернула до християнства. За це вона зазнала жорстоких катувань, а потім була обезголовлена.

Іменини: Олексій, Андрій, Дар'я, Денис, Дмитро, Євдокія, Іван, Ірина, Костянтин, Кузьма, Максиміліан, Марфа, Михайло, Семен.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини