Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 23:39:27

28 січня - який день, свято та прикмети

28.01.2022   07:43Агенцiя

28 січня – Міжнародний день захисту персональних даних, День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни та Міжнародний день конструктора Lego.

У Вірменії святкують День армії, а на Кубі – День пам'яті Хосе Марті. США відзначають День дошкільного фітнесу. У православному календарі День преподобних Павла Фівейського та Івана Кущника. Католики вшановують пам'ять святого Хоми Аквінського. У Швейцарії на відомому гірськолижному курорті Сент-Моріц відбудеться відкриття гастрономічного фестивалю гурманів.

Міжнародний день захисту персональних даних

Міжнародний день захисту персональних даних щорічно відзначається 28 січня, починаючи з 2007 року. Свято було засноване для того, щоб користувачі не забували про дотримання правил поведінки в інтернеті, могли убезпечити своє віртуальне та реальне життя.

Міжнародний день lego

Міжнародний день lego поєднує кілька поколінь дітей i дорослих, захоплених збиранням популярного конструктора. Він був організований на честь отриманого компанією в 1958 патенту на цеглу lego.

Церковні свята

28 січня православна церква вшановує пам'ять преподобних Павла Фівейського та Івана Кущника,

У народі 28 січня Павлів день, який ще називали днем чаклунів. Люди вірили, що саме цього дня чаклуни передавали своє магічне мистецтво учням. А тому боялися змов, псування і пристріту.

День пам'яті Хоми Аквінського

28 січня Католицька церква відзначає день пам'яті святого Хоми Аквінського, найбільш авторитетного католицького релігійного філософа, який поєднав християнське віровчення з ідеями Аристотеля.

Основний принцип філософії Хоми Аквінського - гармонія віри та розуму. Він спробував раціонально довести існування Бога та відхилити заперечення проти істинної віри.

Вчення Хоми Аквінського було визнано "єдиною істинною філософією католицизму". Воно мало значний вплив на духовне життя сучасного західного суспільства.

Фома Аквінський - покровитель римсько-католицьких шкіл, коледжів, університетів, академій, апологетів, філософів, богословів та продавців книг.

Католики моляться святому Хомі за збереження цнотливості, досягнення успіху в навчанні, а також з проханням зберегти під час шторму та блискавки.

 

Іменини: Веніамін, Гаврило, Герасим, Олена, Іван, Михайло, Павло, Прохор.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.