Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 18:52:01

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16.01.2022   10:13Агенцiя

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.

Всеукраїнський день пам'яті захисників Донецького аеропорту встановили за ініціативою українських воїнів, які 242 дні захищали цей стратегічний об'єкт. За стійкість, безстрашність та непереможність українських захисників назвали "кіборгами", а їхній форпост став символом української мужності та оплотом українського духу.

За час оборони аеропорту десятки тонн градів, снарядів важкої артилерії і російських боєприпасів летіло на цей об'єкт майже кожен день. Як правило через голови мирних донеччан, адже терористи, за бажанням свого лідера, стояли за їх спинами. Скориставшись черговим "перемир'ям" росіяни замінували і підірвали опори останнього терміналу, знищивши його остаточно.

"Люди витримали - не витримав бетон", - так про цю подію розповідають українські захисники. При обороні Донецького аеропорту, загинуло понад 200 українських захисників, поранено більше 500 чоловік.

Тільки з 18 по 21 січня 2015 в результаті підриву одного з терміналів загинули 58 "кіборгів". за час оборони аеропорту, з травня 2014 року по січень 2015 року, в його захисті по ротації взяли участь понад 2,500 військових і добровольців.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські спортсмени серед призерів Кубка України з рукопашного бою 17:11

З 28 до 31 серпня в місті Буча відбувся Кубок України з рукопашного бою, присвячений пам’яті загиблих співробітників Служби безпеки України. У змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів із 17 областей.

«Пакунок школяра»: 5 актуальних питань про подання до сервісних центрів Пенсійного фонду України заяв на отримання виплати 17:10

Пенсійний фонд України профінансував перші виплати допомоги за державною програмою «Пакунок школяра» для понад 86 тисяч сімей першокласників. На спеціальні рахунки вже зараховано по 5 тисяч гривень. Обсяг першого фінансування – понад 430 млн грн.

10 нових укриттів на Чернігівщині — Фундація Олени Зеленської облаштовує безпечні простори для навчання 17:09

Учора перша леді України разом із командою Фундації Олени Зеленської відвідала чотири відновлені та облаштовані укриття у школах і садочках Чернігівщини. Загалом завдяки підтримці Фундації в області у 2025 році відкрилися 10 укриттів.

В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками

В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками 17:05

Співробітники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими викрили молодика, який підозрюється у збуті наркотичних засобів і психотропних речовин.

70 чернігівських сімей отримають допомогу при народженні дитини 17:03

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 70 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 1 890 000 гривень. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 3 вересня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини