Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 22:17:16

27 грудня - День вирізання сніжинок

27.12.2021   12:52Агенцiя

Це свято було запроваджене для того, щоб продовжити традицію прикрашання будівлі власними руками, а також провести новорічні свята у колі сім'ї, створюючи дивовижні прикраси.

Окрім покупних іграшок, які щорічно прикрашають подвір’я та будинки людей по всьому світу, існує стародавня традиція — із покоління в покоління передається виготовлення кольорових паперових гірлянд та сніжинок.

У цей день родинам пропонується створити власні унікальні сніжинки для прикрашання будівлі, що може стати гарним сімейним заняттям для малюків. Під час прикрашання дому родина не тільки гарно проведе час, а й набуде нові різдвяні спогади, які будуть згадуватися через роки.

Унікальні кольорові сніжинки можна розмістити повсюди - на ялинках, люстрах, вікнах та дверях. Також не варто обмежуватися сніжинками тільки білого кольору - їх можна зробити, зокрема, червоними, зеленими, жовтими, срібними та синіми.

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини