Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 19:34:30

Цього тижня у Чернігові стартує масове опитування гостей міста

16.11.2021   15:54Агенцiя

З 18 листопада, тобто вже з четверга цього тижня, у Чернігові стартує опитування серед гостей нашого міста.

Про це повідомляє Управління культури та туризму Чернігівської міської ради. Мета цього опитування -  більш якісна подальша робота над усім тим, що Чернігів пропонує туристам. Серед запитань в анкеті для відвідувачів міста - про їх вік, вподобання, що влаштовує і що вимагає удосконалення, скільки грошей лишають у місті і на що витрачають.

Безпосередньо опитування буде проводитися студентами Чернігівської політехніки, які спілкуватися з туристами  в інформаційному центрі, кав’ярнях, готелях та найбільш відвідуваних туристичних локаціях. Планують провести кілька сотень таких інтерв'ю. Також буде відкрита гугл-форма для дистанційного опитування і частково анкети будуть залишені у готелях та кав'ярнях. Триватиме опитування до 10 грудня.

Те, що Чернігів нарощує свою привабливість для туристів, ілюструють дані про кількість приїжджих у Чернігові за жовтень, надані компанією Київстар за результатами Big Data аналізу. Відповідно до них, у цьому місяці Чернігів відвідали 46 566 українських і 5 348 іноземних туристів.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини