12 червня - Всесвітній день боротьби з дитячою працею
Цей День був заснований за активної участі Міжнародної організації праці (МОП) ще в кінці минулого століття і відзначається 12-го червня.
календар
Передісторія появи такої пильної уваги з боку широкої міжнародної громадськості до питань і проблем експлуатації дитячої праці цілком закономірна.
Згідно багаторічних спостережень, статистичних та емпіричних досліджень було встановлено безліч факторів враховуючі котрі можливо відповідально сказати, що подальше замовчування проблем дитячої праці діє вкрай негативно і не рідко стає основним моментом розвитку та вкорінення подібних ситуацій у суспільстві, причому не тільки країн з економікою, що розвивається, а й у цілком благополучних і соціально успішних державах також.
Моменти, які були висловлені на Амстердамської конференції з боротьби з найгіршими формами дитячої праці в 1997-му році і Міжнародної конференції з питань дитячої праці, що відбулася в тому ж році в Осло, з’явилися якимсь істотним поштовхом в міжнародній свідомості і впритул привернули увагу до цієї нагальної проблеми.
Було заявлено про необхідність ліквідації невиправданої і несправедливої дитячої праці, яка використовується в основному третіми особами, а також про доцільність прийняття низки законодавчих і політичних реформ, які були б спрямовані на викорінення експлуатації дітей як в якості домашньої прислуги, так і в якості неофіційної трудової сили на сумнівних підприємствах.
Забезпечення гідних умов праці для молодих працівників, належного правового захисту і пильної уваги з боку офіційних регулюючих структур.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.