Чи знаєте Ви, що...
Самым успешным пиратом в истории была китаянка Ченг Сао. В ее владении было 1 500 кораблей, и под ее началом находилось 80 000 моряков.
В Исландии на одного человека приходится больше написанных, прочитанных и проданных книг, чем в любой другой стране. Автором собственной книги, опубликованной еще при жизни, становится каждый десятый исландец.
Основным оружием самурая в условиях войны была не катана, а копье.
Лук и чеснок – прекрасные средства, способствующие росту волос.
Когда Квентину Тарантино было 16 лет он прибавил себе несколько лет, чтобы его взяли работать швейцаром в кинотеатр, крутивший “фильмы для взрослых”.
Самая короткая война (между Англией и Занзибаром) длилась всего 45 минут.
Боулинг был изобретен в Древнем Египте.
Первые кости динозавра были найдены в 1685 году. Но тогда их посчитали останками гигантского древнего человека.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.