Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 09:53:47

4 вересня - вийшла в ефір перша передача телевізійного клубу знавців "Що? Де? Коли?"

04.09.2020   07:24Агенцiя

Живий символ Клубу знавців пугач Хомко з'явився в передачі «Що? Де? Коли?» у 1977 році.

календар

календар

4 вересня 1975 офіційно вважається днем народження гри. В цей день вперше вийшла в ефір «Сімейна вікторина «Що? Де? Коли?»».

З моменту першої появи в ефірі Центрального телебачення телевікторина відразу завоювала симпатії численної глядацької аудиторії.

За час своєї цікавої і тривалого життя на телебаченні передача придбала величезну кількість друзів, партнерів, прихильників і бажаючих сісти за стіл гравців, вона постійно змінювалася, ідучи в ногу з часом. Творці вигадували нові правила, розросталися команди, мінялися інтелектуальні лідери, удосконалювався і саме ігрове простір. Сьогоднішні змагання на знаменитих площадках «Що? Де? Коли?»І прославлені брейн-ринги істотно відрізняються від тих, які можна було побачити в прямому ефірі 10 або 20 років тому.

Наприклад, в 1975 році ні дзиги, ні сови в передачі ще не було. Дзига гравці починають крутити лише в 1976 році, а живий символ передачі пугач Хомко з'явився в залі ще через рік. Знавцями учасники передачі вперше називаються в 1979 році, і в грі з'являється перша музична пауза. Перший Чорний ящик з'явився в 1983 році. А перший прямий ефір програми відбувся — 24 жовтня 1986 року, і з цього моменту передача «Що? Де? Коли?»Виходить тільки в прямому ефірі.

З 1975 року беззмінним автором, а з 1978 року і ведучим гри, був Володимир Ворошилов, генеральний директор телекомпанії«Гра», академік російської академії телевізійних мистецтв«ТЕФІ» . 30 грудня 2000 року Володимир Якович провів свою останню гру. Після його смерті провідним вікторини став Борис Крюк, екс-ведучий телепередачі «Кохання з першого погляду».

Телевікторина «Що? Де? Коли?» - Це тест на інтелект і спосіб розвитку інтелекту. Знаючи кілька фактів, зіставити їх, знайти логічний хід і обчислити зовсім новий, раніше невідомий факт — саме в цьому полягає найвища інтелектуальне задоволення, яке приводить у цю гру тисячі нових і нових шанувальників.

Останні новини Чернігівщини

КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» готують місто до опалювального сезону 17:17

Тривають роботи з підготовки теплової інфраструктури Чернігова до проходження опалювального сезону 2025–2026 років. Фахівці КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» здійснюють комплекс планових, профілактичних і відновлювальних заходів, спрямованих на безперебійну роботу системи теплопостачання та гарячого водопостачання в зимовий період.

Сприяв незаконній порубці дерев у заповіднику: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу посадовця лісгоспу, який спричинив державі мільйонних збитків 16:42

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання мешканцем Чернігівського району своїх посадових обов’язків, що сприяло незаконній порубці лісу в заповіднику. Збитки, завдані державі, сягають понад 13 мільйонів гривень.

Підготовка до зими, нова система оповіщення та відновлення житла — серед тем загальноміської наради 16:08

8 липня 2025 року під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулася загальноміська нарада за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради.

Де робити, аби добре заробити? 15:34

Відповідь на це запитання знають у службі зайнятості. На початок липня у базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалось близько двох тисяч пропозицій від роботодавців області. І серед них є ті, хто навіть у воєнний стан готовий платити працівникам високу заробітну плату. В ТОП-10 високооплачуваних вакансій регіону увійшли:

Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09

В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини