Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 06:57:58

Сім звичок, щоб літо не пройшло даремно

26.07.2020   18:29Агенцiя

Ніяк не можете знайти слушний момент, щоб почати жити так, як давно хотілося? Кажуть, літо – саме такий момент, якого ви давно чекали.

Адже ранній схід сонця та пізній його захід, сонячна погода та зменшення робочого навантаження додають зайві години, покращують настрій та надихають. Коли літа залишилось не так і багато, ми зібрали для вас поради, що допоможуть його не проґавити.

Ранні підйоми

Пробудження рано вранці влітку має свою магію: на вулиці відчувається ранкова свіжість, а у домівку пробиваються перші сонячні промені. До того ж, якщо ви ніяк не могли виробити звичку вставати вранці без будильника – найкраще це зробити влітку. Адже набагато приємніше прокидатися, коли за вікном розсвітало, аніж серед темного осіннього ранку під стукіт дощу.

Заняття спортом

Для того, щоб займатися спортом, вам не потрібно йти у спортзал чи на групові заняття. Спорт на свіжому повітрі – одне з найкращих рішень влітку. Ви можете, наприклад, почати бігати. Саме цей вид спорту залучає всі групи м’язів та позитивно впливає на вашу розумову діяльність. Якщо свій ранок ви хочете провести, насолоджуючись сходом сонця та кавою без поспіху, то для спорту обирайте вечірній час. Адже лише влітку такі заняття будуть безпечними та принесуть вам задоволення.

Піші прогулянки

Якщо спорт – це не ваше, постарайтеся все ж збільшити свою фізичну активність. Для цього достатньо буде піших прогулянок. Ходіть пішки настільки багато, наскільки це можливо: на роботу та з роботи (або хоча б до метро та від метро), у супермаркет чи на ринок, гуляйте парком чи вздовж набережної. Під час прогулянки насолоджуйтесь своїм маршрутом, розглядайте будинки і людей, прислухайтеся до вуличних розмов та музики – адже взимку з маршрутки цього всього не побачите.

Навчання

Влітку школярі та студенти відпочивають від навчання, а для решти – цей час найкращий для вдосконалення та здобуття знань. Вечори довгі і після пішої прогулянки у вас точно залишиться час прослухати онлайн-курс, прочитати корисну книгу чи хоча б подивитися іноземний фільм без перекладу.

Здорове харчування

Так, вам не здається, що на здорове харчування вже перейшли майже всі навколо. Якщо вам ніяк не вистачало сили волі навчитися харчуватися правильно, то літо – найкраща пора для цього. Адже зараз майже на кожному кроці можна придбати свіжі овочі чи фрукти, які приносять максимум користі організму з мінімумом калорій. Беріть свіжі фрукти для перекусу на роботі, замініть овочевим салатом вечерю – і до осені правильне та легке харчування увійде вам у звичку.

«Ні» роботі у вихідні

Забороніть собі працювати у вихідні: не відкривайте пошту, не відповідайте на робочі повідомлення у соцмережах. Присвятіть вікенд кориснішим речам. Цей пункт здається очевидним, але насправді щовихідних понад 50% українських працівників приділяють хоч трохи часу робочим справам. Але влітку ви повинні навчитися відпочивати, щоб потім працювати ще краще. Виїжджайте за місто та вимикайте телефон, або хоча б інтернет, насолоджуйтеся літніми пейзажами та відпочивайте так, щоб отримати заряд енергії: не потрібно йти у похід, якщо ви полюбляєте лінивий відпочинок на пляжі.

Відкривайте для себе Україну

Якщо відпочинок у межах свого міста та найближчих районів вам більше не приносить задоволення – відправляйтеся далі. В Україні багато мальовничих міст, які невідомі всім туристам: зазирніть в інтернет та оберіть на карті те, що до вподоби саме вам. На шляху до обраного туристичного об’єкта, подивіться з вікна, і ви зрозумієте, що красу можливо знайти скрізь і для цього не потрібно виїжджати за межі країни.

джерело

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.