Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 21:03:21

22 листопада - День без покупок

22.11.2019   07:22Агенцiя

Напередодні різдвяних розпродажів, наприкінці листопада в п’ятницю після Дня подяки в усьому світі відзначається День без покупок (Buy Nothing Day).

Автором ідеї Дня є рекламіст Тед Дейв, переконаний, що "реклама обманює, коли обіцяє, що ми станемо щасливішими, якщо придбаємо більше речей". Мета цього дня - дати зрозуміти людству, що крім товарів, у світі є багато більш цінних і цікавих речей.

День без покупок відзначають в Голландії, Великобританії, Канаді, Фінляндії, Польщі, Словенії, Німеччини, Ірландії, Норвегії, Бельгії, Австралії, Швеції, США та багатьох інших країнах.

Свято є своєрідним протестом проти надмірного споживання в розвинених країнах і проти нерівності в світі.

Для того щоб приєднатися до святкування треба лише не робити в цей день покупки і не ходити по магазинах.

В 2019 році День без покупок припадає на 22 листопада.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression