"Осінній FEST" Кіптівської ОТГ. ФОТОрепортаж
Кіптівська громада стала одним з переможців конкурсу Міністерства культури України "Малі міста - великі враження". Проект, який підтримала експертна рада, називається «Всеукраїнський фестиваль «Осінній Fest».
Як повідомив Міністр культури України, після оголошення конкурсу культурних проектів було отримано 182 заявки із яких було відібрано 74 переможці.
За словами автора проекту Кіптівської ОТГ, начальника відділу культури Ірини Дубик, гасло фестивалю "Активний вихідний для любителів екстриму із присмаком сільського колориту та єднання з природою". Він відбудеться 19 жовтня цього року та буде співфінансуватися за кошти державного бюджету.
Серед родзинок – кінні катання лісовими стежками, «тихе полювання» із справжнім місцевим грибним експертом, цікаві локації, які розкриватимуть громаду через призму традиційної мультикультурної кухні тощо.
Цікавими були екскурсії «Православні храми громади», «Лісництво в дії», «Контактний зоопарк із свійськими тваринами».
Любителів екстриму чекала командна гра у пейнтбол а також стрибки із парашутом та екскурсія на літаку навколо території громади.
На гостей фестивалю чекали цікаві флешмоби та локації «Рушникова доля України», «Алея можливостей» та «Універститет творчого майстра» де можна буде ознайомитись із традиціями вишивання, лозоплетіння а за бажання навіть спробувати самому.
На завершення фестивалю місцеві кухарі почастували всіх присутніх кулешем «Єднання» за місцевим рецептом.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.









