Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 23:28:37

Гороскоп на наступний тиждень

02.09.2012   16:38Агенцiя

У перші дні тижня особливо уважними до свого здоров’я потрібно бути тим, у кого є хронічні захворювання нирок і сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту. Найбільш спокійними та сприятливими виявляться середа і частина четверга.

У період з вечора четверга і до кінця тижня ймовірні серйозні конфлікти, особливо у відносинах з близькими, а також серйозні загострення проблем у сфері адміністративного управління в державах з непопулярним урядом і в ряді великих корпорацій.

Овен (21.03–20.04). Життєвi ситуацiї складатимуться так, що вам буде над чим розмiрковувати. Краще направити сили на вирiшення домашнiх питань, налагодити стосунки з близькими.

Дні: спр. – 7; неспр. – 8.

Телець (21.04–21.05). Будьте вiдкритi свiту, бiльше спiлкуйтеся i вiдкриєте для себе багато корисного. Наприкiнцi тижня сприятливо вирiшаться задумки щодо нових придбань.

Дні: спр. – 9; неспр. – 3.

Близнюки (22.05–21.06). На початку тижня ви гратимете першу скрипку. Настав час видiлитися i проявити себе. У другiй половинi тижня контролюйте дiї своїх колег. Остерігайтесь підступів.

Дні: спр. – 6; неспр. – немає.

Рак (22.06–23.07). Не пiддавайтеся на провокацiї, а якщо й стався скандал, то шукайте компромiсних рiшень. Друга половина тижня буде вдалою в особистих справах, бiльшiсть проблем ви вирiшите досить легко.

Дні: спр. – 8; неспр. – 4.

Лев (24.07–23.08). Тиждень буде важким в емоцiйному планi. Будьте готовi дiяти за обставинами, а не всупереч їм. Вам доведеться поступатися i жертвувати вiльним часом, виправляючи помилки колег. У вихiднi треба про все забути i добре вiдпочити.

Дні: спр. – 9; неспр. – немає.

Діва (24.08–23.09). Зараз ви схильнi до милосердя – саме час пiдтримати родичiв i знайомих. Наприкiнцi тижня у робочих справах проявiть особливу увагу, щоб не втратити шанс на покращення фiнансового становища.

Дні: спр. – 3; неспр. – 5.

Терези (24.09–23.10). На роботi треба завершити давно розпочатi справи. У другiй половинi тижня вас чекають сюрпризи i неочiкуванi новини. У вихiднi подбайте про здоров’я.

Дні: спр. – 8; неспр. – 3.

Скорпіон (24.10–22.11). Додасться приводiв пишатися собою – вас чекають дiловi успiхи i досягнення. Можливо, захочеться змiн i пригод, а почати можна з нового стилю.

Дні: спр. – 7; неспр. – 9.

Стрілець (23.11–21.12). Найвдалiшою буде перша половина тижня. Ви зумiєте зробити те, що давно вiдкладали. Можливi зустрiчi з давнiми знайомими. На роботi уникайте конфлiктiв iз керiвництвом, погоджуйтеся на всi пропозицiї, якi обiцяють добре оплатити.

Дні: спр. – 3; неспр. – 4.

Козеріг (22.12–20.01). Можуть виникнути труднощi з керiвництвом у юридичних питаннях. Будьте обережнi, пiдписуючи важливi документи. Чекайте приємних новин вiд старих друзів.

Дні: спр. – 4; неспр. – 5.

Водолій (21.01–19.02). Ваше становище може рiзко змiнитися, якщо не налагодите стосунки з колегами. Дехто з вас дiзнається правду, яка не сподобається.

Дні: спр. – 6; неспр. – 8.

Риби (20.02–20.03). Тиждень буде суперечливим: ви будете чимось незадоволені, а з iншого боку – саме це надихне вас на новi подвиги. Як кажуть, не було щастя, так нещастя допомогло.

Інша версія

ОВНИ, життя для вас – це незорана цілина, яка вимагає старанного освоєння. Налаштуйтеся на виконання будь-якої рутинної роботи, що вимагає посидючості, концентрації сил, уваги, і продемонструйте свою працьовитість. Керівництво щедро винагородить за це. Пригод на стороні краще не шукати, зміна обстановки у пошуках вражень, порожнє базікання не по темі тільки нашкодять продуктивності праці, заплямують репутацію.

ТЕЛЬЦІ, як поєднати творчість із грошима? Реалізувати цікавий проект і отримати хороший прибуток? Питання складне для вашої практичної натури, але вирішальне, якщо це стосується впорядкування домашнього гнізда. Можна відновити меблі, зробити дрібний ремонт або на свій смак придбати красиву річ для оселі в стилі останньої дизайнерської моди.

БЛИЗНЯТА, через неадекватну самооцінку, гонористість ви ризикуєте наламати дров не тільки з домочадцями, але й з колегами по роботі. Приборкайте джина образ, прагніть до гармонії в сім’ї, догоджайте рідним і не відчалюйте від кар’єрного берега, кардинальних заходів ліпше не ініціювати, вони самі вас покличуть.

РАКИ, енергопотенціал високий, лібідо зашкалює, реалізувати задуми можна в парі, віддавши кермо влади союзнику в руки, ненав’язливо підштовхуючи його до правильного рішення. На роботі демонструйте фахову компетентність, а спокусливі вибрики шефа сприймайте спокійно.

ЛЕВИ, хоча ви ходите фаворитами серед впливових друзів, це не привід для байдикувань, на трудових теренах вимагається високий професіоналізм, практичні навички. Раціональний підхід під час реалізації ділових проектів, виконання службових замовлень обов’язковий. Аби гроші не стали яблуком розбрату, як мовиться, дружба дружбою, а гроші нарізно. Зважуйте всі плюси і мінуси при надходженні ділових пропозицій. Ви – відмінні господарники і розбазарювання на вітер енерго- і матеріальних ресурсів в ім’я процвітання сумісного бізнесу неприпустиме. Під рідним дахом до 7 жовтня триватиме сейсмічна атмосфера.

ДІВИ, утримайтеся від інновацій у фаховій сфері, тут все непрогнозовано, шефа і колег дратує ваш кураж. Обіймаєте ви керівну посаду чи в підлеглому стані – шукайте точки дотику в приємних задушевних бесідах, саме тут особиста чарівність стане благотворним важелем регулювання службових і фінансових взаємин.

ТЕРЕЗИ, лінія партизанського фронту проходитиме через службовий офіс. Де, аби вийти переможцем, не слід інтригувати, маніпулювати думками колег, безцеремонно нав’язувати свої погляди. Ви здатні бути сірим кардиналом, довіреною особою шефа, і ця блискуче зіграна роль принесе багаті плоди.

СКОРПІОНИ, про спокій забудьте. Саме перчинка екстриму стане чудовим стимулом на шляху досягнення гармонійних дружніх взаємин. Будьте послужливими, піклуйтеся про сумісний побутовий і психологічний комфорт. У разі сварок подружня спальня стане відмінним місцем для примирення, інтимних утіх. Тим паче, що сексуальний потенціал дуже високий…

СТРІЛЬЦІ, кар’єрний аврал у розпалі, левову частку сил і творчих ресурсів доведеться кинути саме в цю сферу, не жалійте себе, дайте жару конкурентам – професійна самовіддача окупиться сторицею! Начальство буде в захваті, кадрова цінність як фахівця широкого профілю і трудового вола висока, однак не розслабляйтеся, таємні вороги активізувалися. До 7 жовтня маєте створити захисний мур від їхніх підступних нападів.

КОЗОРОГИ, працюйте над системою духовних цінностей: що вас найбільше окриляє, вселяє гармонію, впевненість, дозволяючи міцно стояти на ногах? На тому й зосередьтеся, соратники для підтримки знайдуться, доля пошле істинних друзів. Якщо ваші дії направлені на саморекламу з метою виплеснути на публіку найкраще, поділитися досвідом, продемонструвати таланти, публічно виступити в ролі справедливого борця за правду – це чудово.

ВОДОЛІЇ, у палаці вашого щастя дружба зводить стіни, любов утворює купол, а матеріальна складова є зміцнюючим цементом. Чим глибше проникнете в суть того, що відбувається, тим продуктивнішим буде результат, але тільки в стані спокою і гармонії. Поняття “чесні” і “брудні” гроші в бізнесі дуже актуальне. Не заплямуйте руки неохайними фінансовими маніпуляціями, інтереси компаньйонів – святе. Розпочалася півторарічна смуга, де плани з реалізації фахового поклику та кар’єрних устремлінь погоджені Всевишнім.

РИБИ, тема партнерських взаємин найактуальніша. Аби догодити обранцям, будьте чепурунами, живіть за планомірним графіком, виявляйте дбайливість і талант економного господаря, не смітіть грошима. У разі непорозумінь з домочадцями виносити сміття з хати протипоказано

http://kreschatic.kiev.ua, pro-gnosis.ru, http://umoloda.kiev.ua

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини