Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 07:37:47

Запіканка з куркою і сиром

02.09.2012   12:01Агенцiя

Склад: курячі грудки (без кісток і шкіри) – 250г цибуля ріпчаста – 1 шт. капуста (нашаткована) – 2 склянки оливкова олія – ??2 ст.л. яєчна локшина – 400г вершкове масло – 3 ст.л. борошно – 3 ст.л. курячий бульйон – 1 склянка сметана – 1 склянка гірчиця – 1 ст.л. чорний перець (мелений) – 1/4 ч.л. Сир (тертий) – 2 склянки.

Запіканка з куркою і сиром

Запіканка з куркою і сиром

Приготування:
 
Поставте на вогонь каструлю з водою. Поки вода закипає, наріжте курячу грудку кубиками.  Цибулю наріжте великими кубиками. Нашаткуйте капусту.

Поставте на сильний вогонь велику жароміцну сковороду і налийте на неї 1 столову ложку рослинної олії. Коли масло розігріється, покладіть на сковороду цибулю і смажте, помішуючи, 3 – 4 хв, поки цибуля не почне ставати золотавою.

Додайте ще 1 столову ложку рослинної олії, покладіть на сковороду курячу грудку і смажте в киплячій олії майже до готовності, поки м’ясо не стане білим, 2-3 хв.

Додайте капусту і смажте, часто помішуючи, приблизно 4 хв, поки капуста не стане м’якою. Перекладіть овочі і курятину на тарілку і накрийте, щоб не остигали.

Засипте локшину в киплячу воду і варіть до готовності, 4-6 хв або скільки вказано на упаковці.

Увімкніть духовку.

Поки локшина вариться, на тій же самій сковороді розтопіть вершкове масло. Додайте борошно і розмішуйте приблизно 1 хв, поки борошно не розійдеться. Додайте на сковороду курячий бульйон, сметану, гірчицю, перець. Безперервно помішуючи, доведіть суміш до кипіння і почекайте, поки вона злегка загусне. Зніміть сковороду з вогню.

Злийте локшину і перекладіть на сковороду. Поверніть туди ж курячо-овочеву суміш, додайте 14 стаканa сиру і все перемішайте. Посипте суміш сиром і 3-5 хв запікати в духовці на середньому по висоті рівні, поки сир не розплавиться і не підрум’яниться.

http://yakulinar.net/archives/3091

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини