Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 05:07:01

День міста Сновськ відзначив масштабним рок-фестивалем та "Гарбузовим бумом"

12.08.2019   20:53Агенцiя

День міста Сновськ на Чернігівщині позначився проведенням найбільшого в регіоні та Північній Україні відкритого рок-фестивалю SNOV Summer Fest, фестивалем-конкурсом "Гарбузовий бум", розважальною програмою "Гарбузові посиденьки" та іншими масовими заходами.

Про це повідомили їхні організатори.
"Цей фестиваль ми проводимо з 2012 року і вважаємо його найбільшим відкритим рок-фестом Північної України, який збирає топові гурти нашої держави, зірок X-фактору, зарубіжні гурти. Цього разу в нас виступали виконавці зі Сновська, Чернігова, Києва, Шостки Сумської області, Харкова, інших міст України, а також з Ізраїлю, Швейцарії, Шотландії", - розповів головний організатор SNOV Summer Fest Констянтин Зорко.

За його словами, хедлайнерами заходу стали легендарні FliT у "золотому" складі, які ненадовго повернулися в Україну для виступу на кількох великих фестивалях, та один із найвідоміших гуртів нашої країни, добре знайомий кожному поціновувачу національної рок-культури - "Тінь Сонця".

Зорко додав, що фінансову й організаційну підтримку заходу надала Сновська міська рада, а вхід на нього традиційно був вільний.

Національно колоритною частиною святкування Дня міста стало проведення фестивалю-конкурсу підприємств, установ та організацій "Гарбузовий бум у Сновську".

Як розповіла заступниця начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Наталія Смоляк, учасники конкурсу демонстрували виставки, присвячені гарбузу, та страви з цього популярного в Україні овочу.

"Представники шкіл, лікарень, училища лісового господарства, терцентру, інших установ та організацій Сновська, а також старостати нашої громади (загалом понад 20 учасників) наготували безліч смаколиків та страв із гарбуза: млинці, кекси, тортики, каші, печені, дуже багато всього було. Все приготували з душею і любов’ю", - сказала вона.

За словами Смоляк, всі конкурсанти отримали подарунки, а головний приз поїхав до села Тур’я Сновської ОТГ.

Програма "Гарбузових посиденьок", які проходили паралельно, передбачала, зокрема, демонстрацію мод, показові виступи спортклубів та секцій, виставки-продажі, розваги для дітей.

Ще однією яскравою подією дня став парад школярів-переможців олімпіад, конкурсів та змагань "Майбутнє Сновщини". Діти крокували містом з українськими прапорами, заслуженими грамотами та медалями.

"Талантів у нас дуже багато, і нам є чим пишатися", - зауважила Смоляк.

Вона додала, що раніше такі масштабні заходи проводилися в місті лише на День Незалежності України. Цього ж разу їх уперше розділили.

На рок-фестиваль та День міста до Сновська приїхали тисячі гостей зі Сновського та сусіднього з ним районів, Чернігова, Києва, інших міст України.

https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2758837-den-mista-snovsk-vidznaciv-masstabnim-rokfestivalem-ta-konkursom-garbuzovij-bum.html?fbclid=IwAR3slfN4ZtCi_tfvaMifLuaq5mQw67s1bB4aIR2zo2L7pdvTTvILA70lgIM

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини