Інформація про особливості гідрометеорологічних умов липня 2019 року по Чернігівській області
У липні переважала помірно тепла, часом прохолодна, погода.
Знижений температурний режим відмічався 4-19, 22-26 та 31 липня, коли середньодобові температури повітря були нижчими середніх багаторічних значень на 1-5º.
За останні 30 років спостережень дещо подібний температурний режим був у 1983, 1989 та 2000 роках.
Середньомісячна температура повітря у липні склала 18-19º тепла і була близькою до середніх багаторічних значень.
Максимальна температура повітря підвищувалась до 33-37º тепла. У цілому за місяць протягом 2-5 днів денна температура повітря була 30º та вище.
Кількість опадів за місяць у північній половині області дорівнювала 32-36 мм (34-40% від норми), у південній половині – 44-63 мм (51-79% від норми).
На р. Десні біля м. Чернігова рівень води за місяць знизився на 23 см і на 31 липня склав 81 см над нулем поста, повідомляє Чернігівський обласний центр з гідрометеорології.
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.
“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50
7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:46
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
9 лютого: цей день в Україні і світі 08:44
День 1447 Російська агресія - Day 1447 Russian aggression
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.