Особливі діти Чернігова відвідали міський пляж та каталися Десною
Особливі діти – учні НРЦ-2 подорожували плотом по Десні та відвідали міський пляж «Золотий берег». Для більшої частини цих діток таке дозвілля в житті перше, адже вони пересуваються на інвалідних візках.
Допомогли організувати захід заступник міського голови Андрій Черненко, начальник КП «Паркування та ринок» Микола Гоголь, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун та директорка НРЦ-2 Регіна Гусак.
Пришвартувавши плот до берега, працівники міського пляжу перенесли діток на новозбудований інклюзивний дитячий майданчик, де вони мали змогу покататися на гойдалках, погратися в пісочниці та ін. Всіх учнів пригостили морозивом та фруктами.
Директорка НРЦ-2 Регіна Гусак каже, що подібний захід для учнів цього закладу організований вперше і він є випробувальним. У подальшому цей напрямок дозвілля будуть тільки розвивати, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.