Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 червня, 23:24:43

Гороскоп на наступний тиждень

05.08.2012   12:32Агенцiя

Наступний тиждень порадує нас спокійною і творчою атмосферою, яка буде сприятливою як для розвитку ділового партнерства, так і особистих відносин. На цьому тижні розташування зірок буде сприяти початку нового етапу у зміцненні особистої фінансової стабільності, кар'єрі і в любовних відносинах.

Овен (21.03–20.04). Подiї першої половини тижня зачіпатимуть вашу сiм’ю. Вам треба буде вирiшити домашнi питання i налагодити стосунки з родичами. А наприкiнцi тижня краще зайнятися дiловими справами.

Дні: спр. – 10; неспр. – 12.

Телець (21.04–21.05). Звернiть увагу на знайомства i цiкаву iнформацiю, отриману в серединi тижня. Це може вам знадобитися. У роботi та важливих справах вам допоможуть друзi. Вихiднi використайте для оздоровлення.

Дні: спр. – 11; неспр. – немає.

Близнюки (22.05–21.06). Вам захочеться бути першою скрипкою в оркестрi, але зараз не зовсiм зручний перiод для цього. Дотримуйтеся делiкатностi та дипломатичностi. На вас чекають веселi вихiднi.

Дні: спр. – 6; неспр. – 7.

Рак (22.06–23.07). Щоб вiдчути себе незамiнним i вдалим працiвником, візьміться за давнi проекти. Декому з вас доведеться займатися паперами, можливi фiнансовi перевiрки. Уникайте сумнiвних фiнансових операцiй.

Дні: спр. – 12; неспр. – 8.

Лев (24.07–23.08). Настав час розставити всi крапки над “i”. Проясняться заплутанi ситуацiї. Можливо, доведеться розчаруватися в комусь iз вашого оточення. Вихiднi пройдуть на позитивнiй нотi.

Дні: спр. – 9; неспр. – 12.

Діва (24.08–23.09). Ви встигнете набагато бiльше, нiж планували. Вашого натхнення вистачить на допомогу i поради колегам. У будь–який момент будьте готовi до несподiванок.

Дні: спр. – 11; неспр. – 7.

Терези (24.09–23.10). Зараз ви пiдвладнi обставинам – доведеться виконати давнi обiцянки, вирiшити питання, якi вiдкладали на потiм. У цiлому тиждень буде продуктивним, його результати вас порадують.

Дні: спр. – 10; неспр. – 11.

Скорпіон (24.10–22.11). Це найпродуктивнiший час як для роботи, так i особистого розвитку. У вас з’явиться бажання змiнити iмiдж. Зростає загроза травм.

Дні: спр. – 12; неспр. – немає.

Стрілець (23.11–21.12). Тиждень буде суперечливим. Уникайте ризику i екстрiму, щоб не потрапити у складну ситуацiю. Не встрявайте у сварки.

Дні: спр. – 11; неспр. – 8.

Козеріг (22.12–20.01). Не будуйте чiтких планiв, а дiйте за обставинами. Друзi диктуватимуть свої умови, але радимо прислухатися до власної iнтуїцiї. Виникнуть труднощi в колективнiй роботi, вихiд – компромiс.

Дні: спр. – 6; неспр. – 9.

Водолій (21.01–19.02). Творчий, нестандартний пiдхiд до будь–яких справ допоможе досягти бажаних результатiв. Словом, ваш девiз – “будь самим собою”.

Дні: спр. – 7; неспр. – 10.

Риби (20.02–20.03). Друга половина тижня – чудовий час для реалiзацiї давнiх планiв i бажань. Особливо якщо вони стосуються хобi та захоплень. Попри впертiсть, доведеться пiти на поступки колегам.

Дні: спр. – 12; неспр. – 11.

Інша версія:

Гороскоп на тиждень 5-11 серпня

ОВНИ, матеріальна сфера – то вулканічне місце, де верховодить лукавий (до 12 вересня), провокуючи до зловживань. Пильнуйте за вмістом гаманця, не будьте марнотратом, інакше дружні посиденьки, романтичні розваги, як чорна дірка, поглинатимуть зароблені гроші.

ТЕЛЬЦІ схильні до навіжених вибриків, що є спокусою злих сил (до 12 вересня). Візьміть емоції під залізний контроль, не вдавайтеся до диктату, бажання стати вищими над людьми, вважаючи себе ідеалом практичної особи, є наслідком гріховної гордині, що недопустимо, оскільки штовхає на шлях духовної деградації плюс страждає здоров’я. Не роздраконюйте близьких та рідних жорстким прагматизмом, претензіями.

БЛИЗНЮКИ, тиждень наповнений сюжетами із кармічного минулого. Якщо вас турбує майбутнє, гризе страх за матеріальне банкрутство, не слід самостійно тягнути тягар проблем чи намагатися когось ошукати, ризик потрапити в пастку негараздів. Тільки разом з домочадцями можна розв’язати той гордієвий вузол і зберегти чистою свою совість. У скрутні моменти підключайте хист дипломата, яскраву харизму, сексуальність і жодних ультиматумів! Правильний вибір за вас вчасно зробить партнер по роботі чи шлюбу, йому й довіряйтеся.

РАКИ, дотримуйтеся золотої серединки в бажаннях і можливостях, порушення балансу “беру-даю” неприпустимо. Якщо з кимось із компаньйонів серйозно домовилися про перспективу співпраці, де оптимально враховані спільні інтереси (ціну ви собі знаєте!), піднімати знову питання з метою “відірвати” собі більший шматок не слід, скупий платить двічі.

ЛЕВИ, ера дебютів в різноманітних сферах триває. Проте не спіткніться! Саме одержимість матеріальним збагаченням на службовому місці здатна призвести до фатальних руйнацій. Утримайтеся від посадових зловживань, це кляте місце, де правлять балом сили пітьми (до 12 вересня) і де слід виставити захисні духовні бар’єри від провокацій.

ДІВИ, якщо плануєте взяти над кимось шефство, попросити про клопотання, щось серйозне пообіцяти, візьміться за глибоке вивчення всіх деталей, прорахуйте по-господарськи – вигідно вам це чи ні… Втім, знайте, користі від того не буде підготовити матеріальний плацдарм не дасть лукавий, введе в ілюзію і все може полетіти шкереберть.

ТЕРЕЗИ, “скажи, хто твій друг і я скажу, хто ти” – гласить народна мудрість. Дружнє оточення нині є індикаторм вашої духовної зрілості. В братському колективі, об’єднаному спільними ідеалами, ви здатні стати лідером, упровадити власні ідеї, реалізувати ділові плани.

СКОРПІОНИ, постарайтеся гармонійно вписатися в службову ієрархію, де розгортаються бурхливі реорганізаційні події, киплять ділові пристрасті, скоротіть дистанцію з шефом. Кар’єрний демарш триває, закладаючи матеріальне пігрунтя на майбутнє.

СТРІЛЬЦІ, приборкайте пиху і не перетворюйте ради популярності офіс на арену для реклами досягнень, талантів; це небезпечний збудник для колег та підопічних. В службовому колективі лукавий крутить хвостом (до 12 вересня), нагнітаючи антагонізм, тому намагайтеся робити все з максимальною професійною самовіддачею та по совісті, не рахуючи, чий вклад у спільний пиріг трудових здобутків більший.

КОЗОРОГИ, вірогідно, опиняться в полоні сексуальних пристрастей (репродуктивна потенція на максимумі), за які доведеться добре “розщедритися”, джин плотської насолоди вимагає плати підвищеною самовіддачею, а будете скупитися – залишитеся наодинці розлюченими і незадоволеними.

ВОДОЛІЇ, організованість, мобільність, чіткість мислення – запорука нейтралізації критичних ситуацій, гострих конфліктів, що інтенсивно штурмуватимуть вас впродовж тижня. На побутових проблемах не зациклюйтеся (то джерело негативу до 12 вересня), дбайте про шлюбний союз, віддавши кермо правління партнеру, дивіться на речі легко і просто.

РИБИ, якщо Его зголодніло за престижем та владою, зосередьтеся на професійних справах, там ваше творче покликання від природи розквітне, посприявши кар’єрному та матеріальному росту. Втім, слід дати відчіпного бісику, що так і норовить посіяти ворожнечу на тлі матеріальних запитів. Якщо ініціюватимете суперечки, намагатиметеся задавити співбесідника каблуком авторитету, нав’язуючи власні переконанання, тим гірше

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.