Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 січня, 00:52:05

2 серпня - День Повітряно-десантних військ

02.08.2012   08:54Агенцiя

Сьогодні важко уявити собі професійну армію без військ швидкого реагування, які в будь-яку хвилину готові до висадки з повітря і швидкого розгортання в географічно віддалених районах тилової зони противника з метою максимального військового посилення наступального, оборонного чи дістабілізаціонного ефекту.

Повітряно-десантні війська або сили ПДВ - спеціалізований і унікальний рід військ, днем народження якого вважається дата 2-го серпня. Саме в цей день, в далекому 1930-му році, в ході військових навчань під Воронежем, що проводився Московським військовим округом, був десантований перший парашутно-десантний підрозділ з 12-ти чоловік.

Блакитні берети, так ще називають цих, по істині славних солдатів, безстрашні і міцні воїни, гроза для будь-якого потенційного противника. За свою багаторічну історію забезпечили безліч блискучих перемог в умовах жорсткої дисципліни, почуття плеча і високої бойової підготовки.

На теренах колишнього Радянського Союзу Повітряно-десантні війська були задіяні практично в усіх збройних конфліктах і забезпечували досить вагому підтримку всієї Радянської Армії, обростаючи самими неймовірними легендами і наводячи справжній жах на супротивника. Все це давалося дуже дорогою ціною, ціною власного життя, але ця ціна, яку десантники платили за наше мирне небо та збережені життя цивільного населення своєї держави.

Не дарма ПДВ вважаються і справжньою армійською елітою. За даними проекту DilovaMova.com, бойова підготовка військ, це не тільки бездоганне володіння будь-яким видом зброї, рукопашний бій і стрибки з парашутом. Це передові інтелектуальні технології ведення бою в найжорсткіших умовах, стратегія і тактика максимального військового ефекту із застосуванням мінімальної кількості власних сил для досягнення поставлених тактичних завдань.

У День ВДВ ми приєднуємося до привітань і поздоровлень на адресу наших десантників, частин обслуговування і забезпечення, на адресу навчальних центрів та військових інститутів, штабів і підрозділів, бажаючи їм завжди і у всьому бути на висоті!

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини