Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 07:59:32

Оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду

01.08.2012   10:28Агенцiя

В літній час одним з пріоритетних напрямків діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення.

Цього року для оздоровлення дітей спрямовано 7,3 млн. грн.  Основним завданням в роботі  є недопустимість зменшення кількості оздоровлених дітей у порівнянні з минулим роком, максимальне охоплення оздоровленням дітей шкільного віку та повне використання коштів.
Станом на 31 липня 2012 року за кошти Фонду профінансовано оздоровлення 7843 дітей на суму 6,3 млн. грн., що складає  86 % планових асигнувань.

Для часткового фінансування оздоровлення дітей направлено  5,8 млн. грн.  При цьому кошти Фонду виділяються на організацію харчування, лікування та культурне обслуговування дітей в дитячих закладах оздоровлення. Норми витрат затверджені в середньому на оздоровчу  зміну:  на харчування дітей    не більше 37 гривень на один людино-день; на лікування та культурне обслуговування дітей - не більше 3 гривень на один людино - день.

Часткове фінансування для оздоровлення дітей надається безпосередньо страхувальникам, особам, які беруть добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування та сплачують єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, дитячим закладам оздоровлення, профспілковим об'єднанням, які організовують оздоровлення дітей і самостійно закуповують путівки до дитячих закладів.

Страхувальниками оздоровлено 2312 дітей та використано 1,7 млн. грн., за договорами з дитячими закладами оздоровлення профінансовано оздоровлення 2507 дітей, для чого використано 1,8 млн. грн. Через профспілкові організації профінансовано оздоровлення 2514 дітей  на  суму 1,8  млн. грн.

Крім того за рахунок коштів Фонду придбано за повну вартість 510 путівок на загальну суму 1,5  млн. грн. до дитячого оздоровчого закладу "Десна", що діє на базі санаторію "Десна" в с. Ладинка Чернігівського району. Ці путівки були  розподілені виконавчою дирекцією обласного відділення Фонду міській та міжрайонним виконавчим дирекціям Фонду, а останні здійснили розподіл серед страхувальників.  Рішення про видачу путівок приймалось комісіями  із соціального страхування підприємств, установ, організацій. Путівки першочергово виділялись дітям, які є членами багатодітних та малозабезпечених, неповних  сімей, дітям - сиротам, часто хворіючим  та  перебуваючим на диспансерному обліку. Зведені заявки на отримання путівок узгоджені з райдержадміністраціями чи виконкомами районних(міських) рад у кожному районі (місті) області.

У дитячих закладах оздоровлення  Чернігівської області за рахунок коштів Фонду оздоровлено 3505 дітей  (45 % від загальної кількості) на суму 3,4 млн. грн.

Найбільше дітей за участю коштів Фонду оздоровлено в дитячих закладах "Десна" (с.Ладинка Чернігівського району), "Сузір"я" (с.Вишеньки Коропського району), "Веселка" (смт Варва), "Дружба" (м.Щорс), "Електронік" (с. Снов'янка Чернігівського району).

Проводиться оздоровлення дітей  і за межами нашої області, зокрема в Автономній республіці Крим, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Херсонській областях, де оздоровлено 4338 дітей  (55 % від загальної кількості) на суму 2,9 млн. грн.

Літо у розпалі. Оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду продовжується.


Тетяна Янченко, завідувач відділом оздоровчих заходів виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 633 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 633 нових випадки COVID-19 22:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 жовтня в області зафіксовано 633 нових випадки COVID-19.

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 25 по 31 жовтня

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 25 по 31 жовтня 16:42

У Чернігові всі центри масової вакцинації населення проти COVID-19 цього тижня в будні дні працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год., у вихідні – з 10.00 до 16.00 год.

«Намагаємося економити кисень, щоб зберегти для тих, хто у важкому стані», - Владислав Кухар про нестачу кисню в чернігівських лікарнях через зупинку його поставок

«Намагаємося економити кисень, щоб зберегти для тих, хто у важкому стані», - Владислав Кухар про нестачу кисню в чернігівських лікарнях через зупинку його поставок 16:37

Сьогодні, 25 жовтня, у Чернігівський міській раді відбувся брифінг стосовно ситуації з поширення коронавірусної інфекції, на якому генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар повідомив про критичну ситуацію з киснем, яка виникла у місті через невиконання постачальниками своїх зобов’язань.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 16:30

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

22,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

22,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 25 жовтня в області щеплено 415 694 особи (51% від загальної кількості населення).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини