Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 12:47:42

29 грудня - День інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України

29.12.2018   08:54Агенцiя

З метою підтримки престижу працівників інформаційно-медійних структур Збройних Сил України та структур Міністерства оборони України, Міністр оборони України підписав наказ від 27 грудня 2010 року № 698 "Про встановлення Дня інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України" це професійне свято матиме щорічний характер і відзначатиметься 29 грудня.

Відомо, що 29 грудня 1991 року був призначений перший прес-секретарь військового відомства незалежної України і створена прес-служба Міністерства оборони України. Це стало початком становлення та формування у Збройних Силах України структур для повсякденного об’єктивного і оперативного інформування громадськості про діяльність Українських військ і активного впливу на творення позитивного іміджу армії і армійських традицій у суспільстві.

Державні службовці, офіцери та працівники інформаційно-медійних структур міністерства оборони України та Збройних Сил України відрізняются високим професіоналізмом і відданістю своїй професії, вони постійно перебувають у готовності принести максимальну користь не тільки Збройним Силам України, а й державі в цілому.

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression