Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 22:12:15

Гороскоп на наступний тиждень

29.07.2012   15:11Агенцiя

З понеділка по четвер буде позитивний емоційний фон для особистих і ділових відносин, а також розміщення планет сприятиме успішному застосуванню нових і несподіваних ідей і появі значущих подій в роботі та партнерстві.

Особливо сприятливі ці дні для людей вогненних і повітряних знаків, багато з яких можуть отримати нові пропозиції по роботі, зробити новий крок у кар'єрі або розпочати перспективні і міцні особисті стосунки.

Після повного місяця в четвер фон в біосфері поступово почне знижуватися до нейтрального, залишаючись в цілому помірно-сприятливим. Негативні значення на графіку у вихідні дні пов'язані з незначними і другорядними негативними впливами окремих планет, що утрудняють відносини з родичами, в першу чергу - на грунті матеріальних розбіжностей.

Овен (21.03–20.04). Не розслабляйтеся i не пiддавайтеся на провокацiї – у цьому ваша запорука прожити без втрат i проблем майбутнiй тиждень. Зараз краще не грати головну роль. Не пiддавайтеся на сумнiвнi оборудки.

Дні: спр. – 30; неспр. – 2.

Телець (21.04–21.05). Ваш успiх у соцiумi залежить вiд обставин, не плануйте на цей тиждень важливих справ. У вихiднi варто переглянути свої фiнансовi можливостi. Декому з вас запропонують додаткову роботу, вiд якої важко буде вiдмовитися.

Дні: спр. – 4; неспр. – 3.

Близнюки (22.05–21.06). Продовжуйте початi справи, зокрема тi, якi важливi для вас особисто. У вас є всi шанси отримати позитивнi результати. У другiй половинi тижня зiграйте у “пiддавки” з обставинами.

Дні: спр. – 5; неспр. – 31.

Рак (22.06–23.07). Майбутнiй тиждень може видатися напруженим. Висока вiрогiднiсть конфлiктiв зi старшими за вiком i посадою. Друзi порадують вас приємними новинами або приготують для вас сюрприз.

Дні: спр. – 2; неспр. – 3.

Лев (24.07–23.08). Скутiсть i залежнiсть вiд обставин можуть бути корисними для вас. А в чому саме – цей ребус доведеться розгадати вам. Словом, озброюйтеся поняттям “треба” i дiйте.

Дні: спр. – 1; неспр. – 4.

Діва (24.08–23.09). Тиждень обiцяє бути веселим. Ви впевнитеся, що “не було щастя, так нещастя допомогло”. Для досягнення цiлей доведеться чимось поступитися.

Дні: спр. – 5; неспр. – 2.

Терези (24.09–23.10). Зараз вимоги до вас можуть перевищити всi вашi очiкування. Пiдвищена вiдповiдальнiсть надихне вас на подвиги. Зараз саме час подбати про своє здоров’я.

Дні: спр. – 30; неспр. – 31.

Скорпіон (24.10–22.11). Тиждень сприятливий для творчого й оригiнального вирiшення трудових завдань. Ви вiдзначитеся на загальному тлi, але не варто задирати носа, щоб не дратувати колег i керiвництво.

Дні: спр. – 2; неспр. – 3.

Стрілець (23.11–21.12). Інтереси друзiв i вашої сiм’ї можуть спричинити конфлiкт, спробуйте до кожного зi своїх близьких проявити увагу. Не соромтеся прислухатися до чужих порад, iнодi це допомагає уникнути неприємностей.

Дні: спр. – 5; неспр. – 1.

Козеріг (22.12–20.01). На початку тижня ви повернетеся до марудних справ, якi обов’язково треба виконати. Але терпiння вам не позичати, тому успiх гарантовано. Наприкiнцi тижня бонус – ви опинитеся в центрi приємних подiй.

Дні: спр. – 2; неспр. – 4.

Водолій (21.01–19.02). Не поспiшайте довiряти плiткам, ваша участь у чужих справах не пiде вам на користь. У цiлому все свiдчить про те, що на перший план вийдуть сiмейнi проблеми i стосунки з близькими.

Дні: спр. – 5; неспр. – 31.

Риби (20.02–20.03). Тиждень буде вдалим i легким для вас. Бiльшiсть справ ви владнаєте, дехто з вас отримає матерiальну винагороду. Вдалий збiг обставин додасть оптимiзму й активiзує почуття гумору.

Дні: спр. – 2; неспр. – 4.

ОВНИ, тема налагодження сердечного буття виходить на передній край. Однак це не привід для масштабних “загулів”, розважайтеся з розумом, залицяйтеся та фліртуйте красиво. І хоча сили б’ють через край, проте коли вас “несе” некерована стихія до вершин задоволень, пригальмуйте, бо можете звалитися в прірву розпусти.

ТЕЛЬЦІ, події в кар’єрній сфері сягнуть апогею, з шефом складуться чудові взаємини, що позитивно вплине на зарплатню. Втім, створення надійного сімейного тилу є першочерговим завданням. Дбайте про побут, родинні традиції, докладіть максимум зусиль, аби перетворити домашні пенати на престижну арену, де почуватиметеся величною королевою, улюбленою і бажаною.

БЛИЗНЯТА, завдяки чарівності, яскравій харизмі ви справляєте надзвичайне враження на публіку, здатні створити резонанс у соціумі, байдужих довкола не існує! Кожен норовить погрітися в променях вашої аури. Соціальне оточення є барометром духовного росту, якщо вам легко подружитися, значить, все чудово, ви на правильному шляху, розширюйте приятельське коло і царствуйте там!

РАКИ, матеріальні блага стануть мірилом життєвих цінностей, однак гроші є скарбом тоді, коли зароблені власними зусиллями. Мудро балансуйте між бажаннями та можливостями, і намічені плани не підуть під укіс. Якщо ви достойний фахівець та сумлінний трудяга, можете з чистою совістю, розкошелювати шефа на вищу зарплатню, але тихо, не афішуючи, що маєте вплив при “дворі”.

ЛЕВИ, шлях самоствердження устелено трояндами успіху, слави, престижу, популярніть у соціумі росте, як на дріжжах. Тримайтеся давніх впливових друзів, коханок – то фортунний канал. Не зациклюйтеся на простих буденних речах, ви чудово розумієтеся на філософських премудростях і здатні завдяки витонченому красномовству донести їх до сердець людей.

ДІВИ, любіть родину (саме через рідних прийде удача), проблеми сім’ї лишаються на чільному місці, але й кар’єра гарно порадує. Тут верховодить удача, ви обласкані начальством. До 23 серпня буття наповнене кармічними сценаріями, минуле випливає, вимагаючи доопрацювань та переосмислення багатьох поглядів, розв’язання чужих проблем стане нормою.

ТЕРЕЗИ, епіграф подій тижня: скажи хто твій друг, і я скажу хто ти. Скучати ніколи, довкола багато прихильників та впливових харизматичних фігур, з якими можна заприятелювати, зав’язати ділові стосунки, запозичити дорогоцінного життєвого, професійного досвіду, навчитися мудрості, зрости духовно і розбите чиєсь серце.

СКОРПІОНИ нині сягнули апогею духовної зрілості, досягнення будуть визнані, статки примножаться, однак майте на увазі, воздасться небесами лише те, що заслужили за тривалий період. Байдикували – результат відповідний. Тому не розмінюйтеся на дрібниці, а ставте перед собою високі благородні цілі.

СТРІЛЬЦІ покликані розширити ментальний кругозір, зазирнути в незвідане, стати мудрішими та досконалішими й поділитися тими здобутками з оточенням. Дивіться на речі не під мікроскопом раціоналізму, а з висоти глобальних перспектив, в творчому плані ви сягнули пікової планки, ділова команда чудова, шлюбні партнери від Бога, моліться на них, і все у вас йтиме, як по маслу.

КОЗОРОГИ, генератор для реалізація глобальних планів – це матеріальна зацікавленість плюс особистий ентузіазм і допомога родини. Надійдуть вигідні ділові пропозиції, можлива вдала зміна місця роботи (або повернення до старого виду діяльності), зрештою, ви маєте шанси, як компетентний фахівець, розширити коло службових зобов’язань, стати золотим спеціалістом широкого профілю і укріпити кар’єрні позиції.

ВОДОЛІЇ, годі сіяти конфронтацію, воювати за першість! Візьміть в супутники вашу готовність поділитися собою з партнером по шлюбу чи діловим компаньоном, і співпраця буде урожайною. Зав’язуйте контакти, відновлюйте давні зв’язки (романтичні теж), заключайте трудові угоди, беріть на себе зобов’язання.

РИБИ, на шляху поліпшення матеріального добробуту горить зелене світло, і ви маєте всі шанси розбагатіти. Прагматичні конкуренти вже зникли з ділового горизонту, тепер можна спокійно качати ділові мускули та продуктивно співрацювати на благо кар’єри. Налагоджуйте гармонійний мікроклімат у колективі, а з колегами та високими посадовцями почувайтеся на рівних

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.