Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 17:29:35

Оздоровлення дітей – справа спільна і відповідальна

27.07.2012   20:02

Питання організації повноцінного відпочинку та оздоровлення юних чернігівців, яких в обласному центрі проживає понад 23 тисячі, перебуває на контролі керівників міста.

За словами депутата міської ради Олександра Шкурата, він та його колеги з фракції Партії регіонів також не стоять осторонь і кожен на своєму місці намагаються всіляко сприяти оздоровчій кампанії. При розподілі бюджетних коштів врахували потреби дитячого оздоровчого закладу санаторного типу “Дружба”, де оздоровлюються діти пільгових категорій, надавши майже 1 млн.грн. Представники соціально відповідального бізнесу на заклик міського голови спрямовують кошти на посилення матеріально-технічного забезпечення місцевих оздоровчих закладів, міських ігротек.

Голова громадського об’єднання інвалідів “Шанс” Світлана Федорова за сприяння Олександра Ковальова забезпечує якісне оздоровлення для вихованців із вадами здоров’я.

О.Шкурат підкреслив, що вагомий внесок в оздоровлення дітей щороку вносять профспілки, соціальні та благодійні фонди, громадські організації і релігійні громади. “До мене, як до керівника благодійного фонду, звернувся директор Чернігівської християнської місії “Милосердя та духовне відродження” Петро Бевз, який 20 років поспіль організовує виїзний табір відпочинку та оздоровлення “Перехрестя”, за допомогою у придбанні багатомісного намету. Від імені Благодійного фонду імені О. Молодчого я вже придбав і передав для потреб табору такий намет, адже там відпочивають наші чернігівські діти, і ми спільно маємо потурбуватися про їхнє комфортне перебування на відпочинку”, – розповідає депутат.

На його глибоке переконання, якщо за кожну справу взятися гуртом, громадою, то й результат буде відчутним. А що може бути важливішим за здоров’я і гарний настрій дітей?
 

Останні новини Чернігівщини

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення 16:03

1 грудня у Деснянському районному суді Чернігова слухалася справа за відкритим провадженням за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення (про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). У діях секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції вбачили конфлікт інтересів.

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря 13:25

Відповідна програма на 2021-2025 роки затверджена 30 листопада рішенням сесії обласної ради. Попередньо ініціатива пройшла процедуру погодження у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини