Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 02:21:15

Як проходить Всеукраїнський день "Візьми собаку на роботу"

06.07.2018   20:21Агенцiя

Сьогодні, 6 липня, 475 собак по всій Україні проводять робочий день в офісах разом зі своїми господарями. До Всеукраїнського дня «Візьми собаку на роботу» приєдналися у 53 містах.

Найбільше учасників у Києві, Запоріжжі, Львові, Чернігові та Дніпрі.

Шостий рік поспіль взяти чотирилапих в офіс, робити Україну дружнішою до тварин і зміцнювати статус чотирилапих компаньйонів закликала компанія «Kormotech». Сьогодні у їхньому львівському офісі можна зустріти мопса, пекінеса, бігля, китайську хохлату-пуховик та інших.

Ініціатива стає все популярнішою. З кожним роком якомога більше офісів в Україні стають дружніми до чотирилапих. Цьогоріч участь в акції беруть 248 компаній. Торік Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу» об'єднав 50 компаній з 15 міст України.

В соцмережах за хештегом #мійсобаканароботі користувачі діляться фотографіями і враженнями від ідеї прийти на роботу з улюбленцем.

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини