У літньому спортивно-патріотичному таборі "Січ" відбувся "випускний"
4 липня відбулося урочисте вручення грамот «випускникам» та відкриття табору для нової зміни. Також учасники табору, які провели свій час в імпровізованому козацькому містечку, вручили січові футболки.
Весь цей час діти мали змогу ближче познайомитись з елементами козацького побуту, поглибити свої знання з історії українського козацтва, здобути навички з основ туризму, кінної та ковальської справи, гончарства, миловаріння, ознайомитись з елементами козацької кухні, травознавства, уроками виживання.
По закінченню основної частини заходу отець Іоанн прочитав молитву і провів обряд окроплення живою святою водою.
Після урочистостей відразу перейшли до занять – вийшли у ефір радіоаматорів разом із Олександром Клименко, закріпили здобуті знання із стрільби з лука та володіння метальною зброєю.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.