Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 17:03:48

Відкриття пляжного сезону в Чернігові заплановане на 16 червня

30.05.2018   08:48

Пляжний сезон у Чернігові буде офіційно відкритий 16 червня. Така дата прозвучала на міській нараді 29 травня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко при цьому зауважив, що заходи можуть бути скромними. Це пов’язано з водопіллям і тим, що вода, яка залила частину території міського плязжу, відступає повільно. Отже, додатковий пісок на косу завозитимуть вже після відкриття купального сезону - коли вода звільнить схил хоча б на метр. 

Також на нараді говорилося про те, що між залитою територією пляжу і руслом ріки поки що є невелика перемичка, яка зменшується. Коли вона зникне, міський голова доручив пришвидшити процес звільнення центральної алеї пляжу від води шляхом відкачування протипожежними помпами.

За інформацією начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорія Годуна, рівень води у Десні на сьогодні становить 539 см. Впродовж останніх 3-х днів він знижується по 5 см щодоби.  Аби вода повністю  повернулася у своє звичне русло, її рівень у річці має становити 468 см. 


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини