Анекдот вихідного дня. Гарного настрою!
Ніщо так не пробуджує вранці, як вислизнувший із рук мобільник, який впав вам на обличчя в той момент, коли ви переставляєте на ньому будильник ще на 10 хв.
Вирішила покачати прес, лягла на підлогу, лежала ... лежала ... і заснула
Ох і деньок сьогодні: спочатку не з тїї ноги встала, потім не на ту мітлу сіла!
Любу людину можна посадити до в'язниці років на п'ять, нічого йому не пояснюючи і десь в глибині душі вона знатиме ЗА ЩО.
Моя дружина скаржиться, що їй ніяк не вдається привчити мене до порядку - я щоразу ховаю гаманець в новому місці.
Ніщо так не зміцнює віру в людину, як передоплата.
Начальник, то така людина, котра приходить на роботу вчасно, коли ви запізнюєтесь і запізнюється, коли ви приходите вчасно.
Дятли не цілуються з міркувань безпеки.
Оголошення: 'Батько за викликом... Строгий чоловік приїде до директора школи і уважно вислухає скаргу на клієнта'..
- Що везете? Зброя, наркотики є? - Зараз подивлюсь, мене просто мама збирала…
Українські автодороги занесені до культурного фонду ЮНЕСКО, як куточки недоторканої природи.
Оголошується конкурс: хто знайде продукт із надписом "з ГМО" - отримає приз.
Запитання: у кого товар дешевше - у виробника чи у дистриб’ютора? Відповідь - у сторожа!
Девіз депутата: не приймай в другому читанні те, що можна прийняти в третьому читанні!
В ідеальній сім'ї дружина не знає звідки беруться гроші, а чоловік поняття не має куди вони діваються!
Жінка може годинами говорити про те, що у неї немає слів.
У наш час ознакою хорошого тону, освіченості та інтелігентності є безпечне вилучення флешки.
- Мені б твою рішучість, та я б гори звернув!
- А мені б твої гроші, так мене з дивана і краном б не підняли!
- Чого немає в жіночій сумці?
- Чого-чого ... місця в ній немає!
- Я знаю, що я винен! Я не правий! Я козел! Я навіть не знаю, що ще сказати ...
- Скажи: "Ме-е-е-е"
У рекламі дезодоранту стверджують: хлопці пітніють на 40% більше дівчат.
Питання: Скільки потрібно хлопців, щоб спітніло 10 дівчат?
- Чому дівки в давнину стрибали через вогнище?
- Тому що епілятор придумали значно пізніше!
Мужик розповідає другу:
- Я одружився нещодавно, несу її на руках по квартирі, і тут вона каже: "Вася, ми ж розписалися вже! Давай я на шию перелізу!"
- Доброго дня, це секс по телефону?
- (шепотом) Так…
- А чому шепотом?
- Я на парі…
Ринок.
Стоїть тітонька з цуценятами. На запитання, яка порода, відповідає:
- Порода "мама - пудель, тато - негідник"!
- Вітя, ти що такий похмурий?
- Колю, от думаю, як би свій рейтинг підняти ...
- Давай я в Раду закон подам на розгляд про заборону поцілунків!
- Так народ же бунт підніме!
- Ну от і добре, а ти цей закон візьмеш та й заветуєш ...
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.