Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 23:23:16

17 речей, які потрібно робити, поки дитині не виповнилося 5 років

25.02.2018   11:54Агенцiя

Поки діти ще дуже малі, треба встигнути провести з ними якомога більше часу. Треба встигнути навчити їх головним правилам життя, привчити до етикету, та й взагалі подарувати їм стільки свят, скільки тільки можливо. А ще з ними треба встигнути зробити 17 і навіть більше справ.

1. Навчіть дитину ввічливо говорити “ні”.

2. Влаштовуйте сімейні вечори, поки соціальні мережі і комп’ютерні ігри не стали займати в її житті занадто багато місця.

3. Прищепіть дитині впевненість у собі.

4. Цілуйте її стільки, скільки вистачить сил.

5. Читайте їй казки, дивіться разом мультики, грайте і ліпіть фігурки з пластиліну.

6. Дозволяйте їй бігати без страху впасти і поранитися.

7. Проведіть з дитиною цілий день в зоопарку.

8. Досліджуйте всі атракціони, які можна тільки знайти у вашому місті.

9. Повісьте в рамку малюнок, який намалювала ваша дитина.

10. Запишіть миле відео зі своєю дитиною.

11. Перестаньте думати про малюка 24 години на добу і витрачайте час на себе.

12. Сплануйте вікенд з друзями і не говоріть на “дитячі” теми.

13. Навчіть малюка кататися на велосипеді / роликах / самокаті.

14. Розкресліть графік росту на рамі дверей.

15. Вивчайте літературу, присвячену розвитку дітей.

16. Любіть примхи своєї дитини, допомагайте їй вчитися на своїх помилках.

17. Обіймайте дитину і говоріть: “Я люблю тебе” при кожному зручному випадку.

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини