На Чернігівщині облаштовано ще одну екологічну стежку
Нову екологічну стежку в одному з новостворених об’єктів природно-заповідного фонду «Нижній Болгач» (поблизу села Коробки Малинівської сільської ради Ріпкинського району) відкрили 8 листопада.
Тут є і місце відпочинку, і оглядовий майданчик, інформаційні стенди, а також лавки та місця для вогнища.
З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для облаштування об’єкту виділено 79 тисяч гривень у межах виконання заходів відповідної обласної Програми на 2014-2020 роки.
До слова, нещодавно нові елементи облаштування еколого-пізнавальних стежок встановлено в регіональних ландшафтних парках «Ялівщина» та «Ніжинський».
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами
Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12
30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.