Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 15:06:45

По Десні курсує таксі "Корсар"

11.06.2012   09:25

Незвичне водне таксі стало окрасою чернігівської Десни з початку літа. Насправді - це диво техніки плот з двигуном, з двома палубами, двоповерховими ліжками та кухнею. Тут можна жити, подорожувати та добре відпочивати. Романтика! Навкруги вода, дерева, чисте повітря і пташиний спів.

Змайстрував цю водну базу відпочинку бізнесмен Олег Мороз разом із друзями. І тепер як він каже його вихідні проходять на воді та природі. Не треба нікуди далеко їхати на відпочинок. Який берег сподобався там і пристав на ніч. А вдень подорожуєш.

"Мрії повинні здійснюватися", - говорив Олег Мороз під час нашого з ним спілкування. Він розповів, що плот збирали ще з зими. На його створення пішло 40 порожніх бочок, півтори тони металу та 70 квадратних метрів фанери. І важить вся ця конструкція теж чимало. До місця сплаву перевозили її на вантажівці. На початку червня відбувся перший спуск на воду і тестування плавзасобу. Експеримент виявився вдалим, а, отже, можна відпочивати, друзів та знайомих запрошувати.
Минулої п'ятниці власник "Корсару" запросив на борт журналістів, щоб привітати їх зі святом та поспілкуватися під час подорожі.

Чесно кажучи, для мене човни та плоти завжди здавалися якимось ненадійними. Але цікавість переборола і ось мої враження: не хитає, зручно, комфортно, немає жодних страхів, що можна провалитися чи впасти за борт, друга палуба взагалі нагадує пляж і, що головне, вона ближча до сонця.

Береги Десни цікаві - де непроходимі хащі, а де аж-аж до самої води прямує така-собі бетоном вимощена доріжка і хатинка видніється із сонячними батареями, великими вікнами та заборами. Напевно вікна - аби милуватися на річку, а забори - аби заховатися від цікавих.

А ще на берегах багато рибалок, а, отже, відправляючись у подорож на плоту можна не хвилюватися за свій раціон. Що-що, а рибку вже можна спіймати  і юшку з нею зварити.

Тих, хто хоче відпочивати на Десні, але боїться втратити зв'язок із цивілізацією можу запевнити мобільний зв'язок добре працює і на середині річки. Хоча в такі моменти хочеться відключити телефон, забути вдома ноутбук і просто слухати тишу, пташиний спів та тихе бурмотіння річки.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини