Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 15:08:42

Як Чернігівщині привабити туристів - інформаційний тур для українців та гостей з Білорусі

16.05.2017   08:32Агенцiя

Унікальні історико-культурні пам’ятки, туристичні комплекси, готелі та заклади харчування Чернігівської області презентували минулого тижня під час триденного інформаційного туру «Рекреаційний відпочинок на Чернігівщині».

Захід провів Департамент культури і туризму, національностей та релігій ОДА, аби прорекламувати туристичний продукт, який пропонує область для гостей з усієї України та закордонних туристів.

Представники туристичних організацій з різних регіонів країни, журналісти, а також гості з Гомельської області Республіки Білорусь мали можливість оцінити багатий туристичний потенціал Сіверського краю. Зокрема, вони відвідали об’єкти Національних історико-культурних заповідників «Качанівка» та «Гетьманська столиця», Спасо-Преображенський монастир у Новгород-Сіверському. Їхній увазі представили центр відпочинку «Княжий» на Прилуччині, туристичні комплекси «Голубі озера» у Ріпкинському районі, «Вітрила Міклухо Маклая» у Батурині, «Бреч» на Корюківщині, кінний двір «Седнівський» у Чернігівському районі.

Презентували учасникам туру й об’єкти сільського зеленого туризму — садиби «Соколиний хутір» у селі Петрушівка Ічнянського району та «На селі у дідуся», що в Олешні на Ріпкинщині.

За три дні гості побачили ще ряд об’єктів, які дають можливість відпочити в мальовничих куточках області та отримати різні туристичні послуги: екскурсії, велопрогулянки, катання на конях, участі в майстер-класах, збирання грибів та ягід та багато іншого.

Здивував представників туристичної сфери та журналістів мистецький хутір «Обирок» у Бахмацькому районі — еко-поселення, де часто проводяться мистецькі та оздоровчі заходи. Це місце дійсно стало майданчиком, який згуртовує активних творчих людей з різних країн.

Організатори туру переконані, що подібні інформаційні заходи відкривають Чернігівщину туристичну для більш широко кола зацікавлених, просувають туристичний продукт області на всеукраїнському і міжнародному рівні.

 
За інформацією Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини