Фейсбучний мікс до кави №184
У сьогоднішньому дайджесті ми цитуємо користувачів чернігівської спільноти у мережі Фейсбук за 26 лютого
Про що ж писали та які теми обговорювали, дізнавайтеся у цьому випуску.
І звичайно, пишіть свої думки та коментуйте.
Отже, чернігівці говорили про таке
- про рекламу:
- про Масляну, Колодій та прощену неділю. До речі, як просити вибачення та пробачати читайте у статті: Прощена неділя: скиньте камінь з душі
- про визначні дати:
- про весну та кротів:
- про найкращі траси для пробіжок. А ви вже готові до весни?
- про млинці:
- про весну:
- про свято:
- про Євробачення:
Гарного настрою та вдалого дня!
До теми: Фейсбучний мікс до кави №183
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.








