В Японії розквітла перша сакура. ФОТО
В Японии неожиданно расцвела сакура. Розово-белые цветы украсили город Кавадзу в префектуре Сидзуока, ознаменовав старт ежегодного фестиваля сакуры.
Кавадзу — традиционно первый из японских городов, который покрывается весной розовой дымкой. Но цветение сакуры в этом году началось рано даже для него. Причина раннего цвета деревьев — аномально теплая зима.
Жители и гости Кавадзу с энтузиазмом делятся фотографиями и видео цветущей рощи из 8 тысяч деревьев на берегах одноименной реки. Цветы на ветвях сакур распустились 15 февраля и будут радовать горожан до начала марта.
Первая «ласточка» цветения сакур означает, что фронт цветения сакур начнет продвигаться с юга на север. Японцы пристально следят за движением фронта и, когда в их районе зацветают все деревья, устраивают ханами — пикники под цветущими сакурами.



Карта цветения сакуры

Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.