Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 серпня, 22:24:42

Гороскоп на наступний тиждень

06.05.2012   13:57Агенцiя

На початку тижня, в понеділок і вівторок, буде панувати атмосфера незговірливості і нетерпимості, особливо в ситуаціях, пов'язаних з кредитно-фінансовими відносинами і спробами силового тиску з використанням службового становища. На особистому рівні це може призвести до конфліктів, приводом для яких може стати надмірно авторитарна або зневажлива поведінка до інтересів оточуючих.

До середи стан біосфери стабілізується, знизиться войовничість і необачність при спілкуванні, змінюючи поведінку більшості людей і роблячи його більш практичним і виваженим. Наступні дні до кінця тижня в цілому будуть сприятливі для вироблення компромісів, досягнення домовленостей і організації спільної роботи для досягнення спільної вигоди.

Овен. Вам знадобиться пiдтримка близьких, оскiльки власних сил не вистачає. Можете розраховувати на допомогу коханої людини. Проявiть iнiцiативу, укладаючи проекти з партнерами.

Телець. У святковi днi доведеться працювати. На вас чекають позитивнi змiни в життi. У декого дружнi стосунки переростуть у щось бiльше. Більше довiряйте власнiй iнтуїцiї.

Близнюки. Починаючи щось нове, не чекайте приголомшливої перемоги. У середу у вас з’явиться можливiсть проявити себе. Настав час здiйснення бажань i втiлення давнiх планiв. На вашому боцi не тiльки фортуна, а й керiвництво.

Рак. Початок тижня буде напруженим, але це дасть позитивнi результати. Не забувайте про справи, якi давно вiдкладали. На першому планi – робота, а на вихiднi варто змiнити обстановку.

Лев. На цьому тижнi бiльше часу присвятiть побутовим питанням. Не вiдкладайте на завтра те, що можна зробити сьогоднi. Фiнансове становище суттєво покращиться. Святковi днi будуть веселими i насиченими.

Діва. Першу половину тижня ви займатиметеся домашнiми клопотами. Ви сповненi сил i натхнення, тож бiльшiсть справ вирiшаться вдало. У вас з’являться додатковi зобов’язання перед дiтьми.

Терези. На цьому тижнi у вас додасться багато роботи, яку доведеться виконувати за допомогою друзів. У з’ясуваннi стосункiв iз близькими не допускайте образ. Чудовий час для творчих починань.

Скорпіон. У ваших планах усе може вирiшитися краще, нiж ви думали. Займiться вiдкладеними справами, виконайте нарештi свої обiцянки. У вихiднi зростає небезпека отруєнь чи захворювань.

Стрілець. Стримуйте свiй гонор i не пiдганяйте подiї. Дайте можливiсть колегам грати за своїми правилами. Наприкiнцi тижня проявiть рiшучiсть та iнiцiативу. Вихiднi присвятiть культурним розвагам.

Козеріг. Зараз ваш час, але радимо уникати ризикованих оборудок. Тиждень почнiть iз чогось нового, не бiйтеся проявити iнiцiативу. Святковi днi сприятливi для зустрiчей iз близькими та давнiми друзями.

Водолій. Розумно розподiлiть сили, щоб не втомлюватися. У другiй половинi тижня будьте особливо уважнi при оформленнi документiв. Новi знайомства допоможуть у роботi. Чекайте приємних новин.

Риби. Друга половина тижня – чудовий час для великих покупок. Тиждень буде багатий на цiкавi подiї. Смiливо вирiшуйте фiнансовi питання, удача цiлком на вашому боцi. У вiвторок i середу остерігайтеся травм.

Інша версія:

ОВНИ, дружня сфера вимагає матеріальних і моральних капіталовкладень, тут як мовиться, не помажеш – не поїдеш. Зміцнення братських уз має базуватися на спільних духовних ідеалах та практичних інтересах. Постарайтеся збалансувати земне та духовне, наполегливо трудіться на роботі, і хоча тут панує конкурентна атмосфера, хлібне карєрне місце слід берегти, як зіницю ока, демонструючи високий рівень фахової компетенції та гармонійно вписавшись в трудовий ритм ділової команди. Тримайтеся Дів.

ТЕЛЬЦІ, успіх долі в ваших руках, зробити стрімкий ривок вперед, ви здатні завдяки дебютним діловим ініціативам, яскравій персональній харизмі, бажанні йти попереду, бути найкращими, найвпливовішими. Боротьба за карєрний престол набирає обертів, але тут вам слід бути не лише творчим оригіналом, але й трудитися більше за інших, проявляти кмітливість, інформаційну обізнаність, дипломатичний хист, а головне поставити вимоги ділових поплічників на чільне місце, тоді й власні інтереси задовольняться. Близнята, Стрільці, Леви зіграють доленосну роль у вашому житті. А Козероги, Терези гнобитимуть.

БЛИЗНЮКИ, довкола вас німб чарівності, що примагнічує людей. Однак… розслабтеся й тихо та радісно без мук совісті, тривог за майбутнє пливіть за течією подій, тоді станеться те, що написано на роду. Безглузді самопожертви протипоказані, вам слід дати зрозуміти людям, що всі ви є пасажирами одного судна, який рухається по волі Божій. Вірте у все найкраще, мрії мають колосальний вплив на реальність і здатні матеріалізуватися. А в тиші самотності отримаєте духовну підзарядку, чітко побачити шлях до поставленої мети.

РАКИ, принцип гармонії і справедливості лежить в основі вашого соціального, кар’єрного, сердечного процвітання. Але на жаль, не все так просто. Фінансова сторона – найактуальніша і хвороблива, це тиждень розплати, стягнення боргів. Не хитріть, поводьтеся чесно і благородно при взаєморозрахунках з оточенням, і не експлуатуйте нахабно дружні узи. В стосунках “я тобі-ти мені”, що завязані на матеріальне та духовне наведіть лад, бо саме брак шлюбного щастя корениться тут, де лукавий розставив свої підступні пастки.

ЛЕВИ, тримайте професійний порох сухим, вам потрібно вижити в конкурентній гонці і утриматися на кар’єрному троні. Суперники винахідливі і нехтувати ними не можна. З’ясуйте відносини і приступайте до реалізації сумісних проектів, боятися, що “підставлять”, не слід, ви практичні, хзяйновиті, трудитеся з ентузіазмом плюс маєте покровительство сильних світу цього (що іншим не дано), тожмаєте всі шанси взяти з тріумфом заповітні вершити. І не забувайте, що долі багатьох людей “замикаються” на вас персонально. Місія висока і надзвичайно відповідальна. Перед Всевишнім.

ДІВИ, поводьтеся інтелігентно, демонструйте зразок високої духовної культури, ваш імідж популярності на недосяжній висоті, а особливо коли маєте справи з далекими краями, там вас цінуватимуть найдостойніше. Величне та істинне бачиться здалеку. Приємне “топтання” з кармічних причин на завойованих карєрних позиціях, де сягнули фахової досконалості, продовжується, і якщо тут комфортно (чоловіки навіть крутять службові “лямури”), знайте цей медовий застій, як і все у Всесвіті, є привалом на шляху до чергового прогресивного стрибка…Проблеми сімї, сердечного благополуччя лишаються на чільнму плані, тримайтеся рідних, то ваша щаслива опора і демонструйте еталон турботливого сімянина, віддавши перевагу духовним цінностм.

ТЕРЕЗИ, любовному фронті завирують полум’яні пристрасті, якщо зіткнетеся з надзвичайними запитами (сексуальними, фінансовими) сердечного обранця, не смійте дизертувати з поля бою, бо осоромитеся, а продемонструйте у свій красі мистецтво люблячого супутника. Ви здатні перетворитися на чарівника й запалити романтичний фейєрверк подружнього свята, годі депресувати! Тримайтеся наснажливих Близнят, а диктат Козорогів сприймайте як виховний іспит долі.

СКОРПІОНИ, закладається діловий фундамент співпраці на майбутній рік, однак коней на переправі не міняють, якщо задоволені нинішньою діловою командою, все тут влаштовує, значить вам феноменально пощастило з партнерами (і шлюбними теж), то дар від Бога і не смикайтеся, ліпших союзників не знайдете! Домашні проблеми розвязуйте шляхом служіння рідним, домочадці це насамперед друзі, з якими у вас братські взаємини. сприймайте їхні вибрики поблажливо, проявляючи душевну турботу.

СТРІЛЬЦІ, основні творчі та силові арсенали слід зосередити на службовому фронті, тут кується майбутнє карєри. На роботі ви майстер на всі руки, і швець і жнець і на дудку грець, роботодавці поровительствують, тож є всі шанси поліпшити матеріальний стан. Принаймні коли виникає страх перед бідністю, то знак що ви знехтували золотими узами дружби, проігнорували гуртові інтереси. До жовтня доля прирекла служити інтересам колективу, товаришів й нести відповідальність за них. В подружньому союзі “рулюйте” з наснагою, упроваджуючи персональні задуми, тут за вами перше слово, а чарівна половинка вас гармонійно доповнить…

КОЗОРОГИ, ви популярна харизматична особистість, якщо люди з радістю гуртуються довкола, шанують, симпатизують і люблять вас, значить той дар Творця використовуєте правильно! Будьте детонатором щастя для інших і вкладене добро повернеться бумерангом. Грошей теж не бракуватиме, творча снага та інтелект фонтанують, як професіонал ви сама досконалість, годьте начальству, відповідально ставтеся до службових обовязків, з любовю трудіться і матимете все, що потрібно для повноцінного буття. І не бовкайте про сокровенне, тільки довіреним особам розкривайте душу!

ВОДОЛІЇ схильні до авторитаризму, нав’язування своєї думки, волі, чим закладаєте міну під сімейний фундамент. Якщо не влаштовує оточення, шукайте причину в собі – то мучиться нереалізований інтроверт. Рецепт простий: приборкайте Его і кардинально змініть свій внутрішній менталітет, ставлення до людей, тоді, як у казці, діаметрально зміниться навколишній світ, автоматично відсіються особи, що не відповідають вашому розвитку. А на серці розцвітуть троянди…

РИБИ, матеріальна зацікавленість є потужним стимулом в контактах з людьми, начальством, друзями і це не спотворені прояви ницої меркантильної натури, просто нині земні інтереси домінують, прищеплюючи риси здорового прагматизму для оптимальної самореалізації. Події тижня мотивовані кармічно, сюжети із минулого знову змусять вас пройти якісь емоційні переживання, багато чого пересмислити, успішно звільнивши підсвідомість від шлаків негативних енергій. Особливих клопотів потребують стосунки з людьми, які вас опікували, покровительствували. Насамперед з жінками.

 

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини