Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 00:53:39

Фейсбучний мікс до кави №128

19.10.2016   14:12Агенцiя

У сьогоднішньому дайджесті ми цитуємо користувачів чернігівської спільноти у мережі Фейсбук щодо подій 18 жовтня.

Про що ж писали та які теми обговорювали, дізнавайтеся у цьому випуску.

І звичайно, пишіть свої думки та коментуйте.

Отже, чернігівці говорили про таке.

- про необхідність донорської крові та допомоги воїну АТО:

- про відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу Захисникам України у Чернігові:

- про археологію мов:

- про песимістів та оптимістів:

- про твіти та соціальні мережі:

- про талановитих лікарів та недолугість української медичної системи:

- про лікарів та лікарні:

- про жіноче "ні", кохання та музу:

- про обіцянки, обов’язки та невиконані зобов’язання:

- про котячі сни:

- про селфі:

- про роботу:

Гарного настрою та вдалого дня!

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини