Фейсбучний мікс до кави №102
У сьогоднішньому дайджесті цитати чернігівських користувачів про шкільне навчання, КВК, ботів, фестивалі та гриби.
- про тихе полювання та осінні радості :
- коли риболовля стає сімейним відпочинком, то щасливі всі)))
- цікаво, чи стане приводом для переслідування мотоцикліста петиція чернігівців про порушення спокою?
- про шкільну математику та підручники:
- про емоційне вигоряння, сумні обличчя та настрої чернігівців:
- про реформи в освіті:
- цікаво, а поліція знає хто їй ззарплату платить?
-
- про фестиваль джазу, позитивні емоції та про гарні справи:
- про ботів, 95 квартал та КВНи::
Гарного настрою і вдалого дня!
До теми: Фейсбучний мікс до кави №101
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.