У зв'язку з Днем Конституції українці матимуть чотири вихідних поспіль
Робочий день із понеділка, 27 червня, перенесуть на суботу, 2 липня.

Українці, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, будуть відпочивати чотири вихідних дні поспіль - з 25 по 28 червня включно. Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів України №1155-р від 11 листопада 2015 року.
Як зазначається, з метою створення сприятливих умов для святкування 28 червня Дня Конституції України та раціонального використання робочого часу керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день з понеділка, 27 червня, на суботу, 2 липня.
У розпорядженні сказано, що така рекомендація не стосується органів Пенсійного фонду, державного підприємства "Укрпошта", Державної казначейської служби та банківських установ.
У той же час, Національний банк України також переніс робочий день банківської системи з 27 червня на 2 липня.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.