Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 13:04:25

Оздоровчий сезон розпочато

01.06.2016   13:28Агенцiя

В області прийняли дітей поки що тільки два оздоровчі заклади, та вже найближчими днями їх значно побільшає.

Про це йшлося на засіданні обласного оперативного штабу з координації проведення літньої оздоровчої кампанії, який очолює заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Передбачається, що відпочити й оздоровитися у відповідних закладах зможе близько половини з 96169 дітей віком від 7 до 17 років. На ці цілі у бюджетах різних рівнів заплановано 41,9 мільйона гривень, що на 1,8 мільйона більше минулорічного.

У середньому на день утримання дитини в оздоровчому закладі в межах області витрачатиметься, за попередніми даними, 141,8 гривні. Таким чином, середня вартість 21 дня оздоровлення – 2977,8 грн.

Влітку цього року працюватиме 21 заклад оздоровлення, 474 — з денним перебуванням (так звані, пришкільні табори), 1 наметове містечко. Переважна більшість з них готова приймати дітей.

Проте існують і досі не розв’язані проблеми. Наприклад, відзначалося на засіданні оперативного штабу, жодна така установа не має автоматизованої системи пожежогасіння. Як не має і коштів на її обладнання. Тому було вирішено вжити тимчасових, але дієвих заходів для гарантування безпеки юних відпочивальників.

Крім того, до дня відкриття закладів буде остаточно приведено у належний стан матеріально-технічну базу, відповідно до вимог облаштовано місця для купання. Здійснюватиметься системний нагляд за санітарно-епідеміологічним станом дитячих оздоровчих закладів, якістю питної води, організацією якісного харчування та належного медичного обслуговування дітей.

Як наголосила під час засідання Наталія Романова, головне, щоб відпочинок дітей був не лише цікавим і корисним, а й, передовсім, безпечним.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини