Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 03:21:04

Історія про початок продажу рідкого мила, або ще один приклад з кращих бізнес рішень

15.05.2016   12:53Агенцiя

Навчатися хитрощам і практичній роботі мозку на прикладі розумних світових бізнес рішень і стратегій ніколи не пізно. Тож сьогодні ви дізнатеся про крутий стартап 70-х.

Все почалося в 1970-і роки. Жив та був Роберт Тейлор, який керував компанією Мінетонка. І винайшов він перше у світі рідке мило, точніше його загальновідому модифікацію. Те саме що ми зараз використовуємо і вдома, і в офісах і в кафе в туалетах. Він розумів що це крутий винахід, на якому можна і потрібно багато заробити.

І вирішив він вкласти все що має в даний бізнес, але була проблема, запатентувати він не міг, а значить дуже швидко могла утворитися конкуренція. Була безліч великих заводів, які при перших ознаках того що його продукт заробляє, - одразу налагодили б виробництво і викинули його з ринку. Що робити в такій ситуації?

Роберт пішов на ризик і хитрість. У США у той час було лише 2 заводи ті, які випускають маленькі пластикові дозатори для мила (помпочки на які ви натискаєте, щоб з баночки до вас на руку впала порція рідкого мила).

Отже, Роберт вирішив закупитися ними про запас. А саме вклав 12 мільйонів доларів в закупівлю пластикових дозаторів (його компанія на той момент коштувала куди дешевше).

Таким чином, ці 2 заводи найближчі 2 роки працювали тільки на те, щоб закрити замовлення від компанії Роберта. Ось така фора.

Почалися продажі, все йшло як по маслу. Як підсумок, головний конкурент Colgate-Palmolive були вимушені купити компанію Роберта за 61 млн доларів, щоб не втратити частку свого ринку.

Отже, навіть якщо ваша ідея не унікальна і не можлива до патентування, є варіанти як подолати монстрів на вашому ринку.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ