Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 16:16:57

27 квітня день народження на Чернігівщині святкують

27.04.2016   07:34Агенцiя

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО!

Гордієнко Володимир Васильович
Данькова Катерина Олександрівна
Дешко Володимир Юрійович
Карапута Володимир Дмитрович
Кірсанов Олег Володимирович
Кондрашевський Руслан Володимирович
Курило Любов Олександрівна
Наталуха Григорій Іванович
Охріменко Вікторія Вікторівна
Пацюк Андрій Миколайович
Сірош Віра Петрівна
Сокол Олександр Григорович
Федосенко Світлана Федорівна
Ясочко Раїса Костянтинівна

Хочете, щоб знали про іменинників все? Повідомляйте - cg.monitor@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20

Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини