Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 21:57:34

Гороскоп на наступний тиждень 7-13 березня

06.03.2016   10:24Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Початок тижня виявиться суперечливим. На перший план вийдуть особистi справи. . Новi враження дозволять поглянути на бiльшiсть речей iнакше.
Дні: спр. — 9; неспр. — 12.

Телець (21.04—21.05). Чудовий час для експериментiв i творчої самореалiзацiї. Наприкiнцi тижня ви з’ясовуватимете стосунки з ближнiми щодо побутових проблем.
Дні: спр. — 11; неспр. — 13.

Близнюки (22.05—21.06). Майже всi плани ви зможете вдало реалiзувати. Також берiться за справи, пробуйте себе в новому амплуа, розвивайте таланти. Усе це дасть хорошi результати.
Дні: спр. — 12; неспр. — 13.

Рак (22.06—23.07). Очiкується енергiйний перiод. Ви багато чого встигнете не тiльки для себе, а й для оточуючих. Якщо ви на когось ображенi — саме час усе виправити.
Дні: спр. — 7; неспр. — 8.

Лев (24.07—23.08). У вас з’являться новi, iнодi майже неочiкуванi способи досягнення цiлей. Не бiйтеся мiняти плани, результат перевершить усi сподiвання.
Дні: спр. — 10; неспр. — 11.

Діва (24.08—23.09). Попереду час перемог. Ви встигнете бiльше, нiж планували. Це стосується робочих i домашнiх справ. Вихiднi днi присвятiть дiтям i близьким людям.
Дні: спр. — 8; неспр. — 9.

Терези (24.09—23.10). Будьте готовi до того, що займатиметеся давнiми проблемами, iнакше вони перетворяться на снiгову кулю. У вихiднi влаштуйте приємний вiдпочинок.
Дні: спр. — 9; неспр. — 13.

Скорпіон (24.10—22.11). Для вас тиждень буде насиченим i непередбаченим. Вiдвiдайте цiкавi заходи, це надихне на новi iдеї. Звернiть увагу на здоров’я.
Дні: спр. — 11; неспр. — 12.

Стрілець (23.11—21.12). Ви можете опинитися у ситуацiї, коли доведеться виконувати роль третейського суддi. Не поспiшайте з висновками, оскiльки з цими людьми ще доведеться стикатися.
Дні: спр. — 7; неспр. — 9.

Козеріг (22.12—20.01). Найближчим часом проведiть роботу над помилками, виправте щось у своєму життi. Це допоможе об’єктивно поглянути на реальнiсть.
Дні: спр. — 12; неспр. — 13.

Водолій (21.01—19.02). Тиждень буде для вас цiкавим i динамiчним. Робiть висновки i будуйте плани, а реалiзувати їх краще у вихiднi. Будьте уважнi з фiнансами.
Дні: спр. — 10; неспр. — 11.

Риби (20.02—20.03). Не приймайте вiдповiдальних рiшень, ви можете переоцiнити свої сили. Незабаром фортуна знову буде на вашому боцi. Час переходити до активних дiй.
Дні: спр. — 9; неспр. — 10.

Інша версія:

Для Овнов сейчас хорошее время в сфере бизнеса и сотрудничества, несмотря на то что на этой весенней неделе много сложных дней, когда высок риск ошибок. В основном это день затмения 9 марта  ближайшие к нему сутки. Не стоит в эти дни быть слишком напористыми, демонстрировать независимость или критиковать тех, кто влиятельнее вас. Наоборот, от внимания вышестоящих зависит ваша успешность в профессии и финансах.

Телец. Для этого знака зодиака сейчас наступает время активизации внутренних резервов организма, но также и время испытания его на прочность. В первую очередь могут напомнить о себе хронические заболевания, семейная предрасположенность к каким-то болезням. Или инфекция, подхваченная где-то одним членом семьи, может распространиться на всех остальных. Женский праздник 8 марта и два последующих дня лучше всего провести в кругу семьи или с любимым человеком. Массовые мероприятия в этот период противопоказаны.

Близнецы. Эти семь дней будут полны забот и хлопот. От вас потребуется прилежная работа и внимательное отношения к деталям. Ошибка в делах может дорого вам стоить, вместо ожидаемой прибыли вы можете иметь большие убытки. Особенно осторожными нужно быть в день солнечного затмения 9 марта. Если вы работаете не на себя, а по найму, то не старайтесь выделиться и добиться поощрения от начальства. Может получиться обратный эффект.

Рожденных под созвездием Рака ждут дела важные и сложные, но вы с ними справитесь превосходно. Однако старайтесь не навязывать свое мнение начальству. В конце этой недели будьте внимательнее к своему здоровью, не переохлаждайтесь, - в это время возрастет вероятность развития различных воспалений.

Лев. Эта весенняя неделя подходит для наведения порядка во всех делах. Нужно проанализировать допущенные ранее промахи. В личной жизни возможны сложности. Может возникнуть недопонимание в отношениях с родственниками по причине давних обид.

Девам с понедельника нужно настроиться на сотрудничество, взаимодействие с партнерами, клиентами или рабочим коллективом. От того, как вам будет удаваться это, зависят и материальные дела. Продуктивное время для психологов, консультантов в любой области. В бизнесе могут быть взаимовыгодные договоры. Тратить деньги вы тоже будете в основном на близких, семью или вкладывать в общее дело.

Весам после празднования 8 марта необходимо уделить максимум внимания своей личной жизни. Даже мелкая ссора с любимым человеком может стать фатальной для отношений. Так что вы должны проявлять мудрость и сглаживать все острые углы. На работе ошибка в делах может дорого вам стоить, вместо ожидаемой прибыли вы можете иметь большие убытки. Особенно осторожными нужно быть 9 и 10 марта.

Скорпионам придется сконцентрироваться,чтобы успешно решить задачи, связанные с личной жизнью и работой,  проявить активность. О себе могут напомнить давние проблемы. Высока вероятность того, что не удастся достигнуть взаимопонимания с кем-то из членов семьи, и это может привести к ссоре. А вот со здоровьем в этот период никаких проблем наблюдаться не будет.

Гороскоп на неделю подсказывает Стрельцам, что сейчас удачное время для решения вопросов с помощью друзей и знакомых. В этот период лучше не надеяться на собственные силы. Не проводите все время на работе. Нужно успеть отдохнуть, развлечься и пополнить запас жизненных сил, которые вам скоро понадобятся. Если вы запланировали путешествие, то хорошо бы съездить в те места, где вы раньше никогда не были.

Козерог. Данная неделя может быть связана с какими-то неожиданностями, внезапными происшествиями, из-за которых вам придется ломать свои планы и заниматься совсем не теми вопросами, которыми хотели. Сейчас идет не лучшее время для изменения своего имиджа: перекраски волос, смены прически и стиля одежды. Положительно скажутся занятия спортом.

Водолей. Вы полны энергии, вам захочется вершить великие дела. Любая, даже непростая ситуация разрешится удачно. Деловая активность принесет хорошие плоды. Неделя благоприятна для новых знакомств, встреч со старыми друзьями и общения с коллегами.

Рыбы. В день затмения высока вероятность совершения профессиональных ошибок, поэтому будьте максимально внимательны. На этой неделе вы почувствуете, как важны добрые отношения с родными. Во вторую неделю весны хорошо обустраивать свой быт, начинать ремонт, совершать покупки.

Останні новини Чернігівщини

Ходити з молотком та арматурою: у Чернігові затримали блогера, який у своїх відео розповідав, як чинити опір ТЦК 15:38

У Чернігові затримали місцевого блогера з ніком "Звичайний хлопець". Чоловік на власному YouTube-каналі розповідав, як чинити опір співробітникам ТЦК за допомогою молотка, заточеної монети, піску, бензину, арматури та іншими способами.

На Прилуччині поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Співробітники Прилуцького райвідділу поліції задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 42-річним мешканцем Парафіївської громади. Роздрібного наркодилера затримано до ізолятора тимчасового тримання.

Подальшу долю Сновської гімназії обговорювали під час розширеної виїзної наради 15:23

Минулого тижня голова обласної ради Олена Дмитренко відвідала Сновську громаду у зв’язку із тим, що постало питання доцільності функціонування комунального закладу «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради в контексті оптимізації мережі закладів освіти інституційного догляду та виховання дітей

Представниці Чернігівської міської ради взяли участь у тренінгу, на якому представлена друга частина Навчальної програми для розвитку спроможності цільових муніципалітетів 15:20

16-17 квітня 2024 року Асоціація міст України провела у Києві дводенний тренінг для представників муніципалітетів України. Спеціалістки відділу міжнародних відносин та інвестицій і управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради взяли участь у тренінгу, на якому була представлена друга частина Навчальної програми для розвитку спроможності цільових муніципалітетів, яку розробила Асоціація міст України.

У Чернігові поліцейські затримали двох посадовців державної установи, які налагодили корупційну схему отримання хабарів з підприємців 15:15

Поліцейські слідчого управління поліції Чернігівщини спільно з оперативниками обласного Управління стратегічних розслідувань затримали «на гарячому» начальника та інспектора одного з відділів державної установи з питань праці, які підозрюються в отриманні хабаря від директора місцевого підприємства.