Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 08:21:32

Відпочинок та оздоровлення дітей Чернігова. ДОВІДКА

22.10.2011   10:32

Улітку 2011 р. 3006 дітей із м.Чернігова побували в закладах відпочинку й оздоровлення області.

Більшість із них (75,2%) відпочивала в закладах відпочинку, що діяли на території міста (34 – з денним перебуванням та один позаміський заклад відпочинку).

Ще 506 дітей відвідали заклади відпочинку та оздоровлення Чернігівського, 141 – Куликівського, 77 – Менського, 10 – Щорського районів тощо.

Літнім відпочинком та оздоровленням було охоплено 567 дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, 235 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 70 дітей-інвалідів, 57 дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи. Місцем відпочинку цих категорій також, в основному, були заклади м.Чернігова та Чернігівського району.

Середня вартість одного людино-дня в закладах відпочинку обласного центру становила 41 грн. Середня кількість днів роботи закладів та середній термін перебування дитини в них – 19 і 13 днів відповідно.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини