Як отримати путівку за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на відновлювальне лікування?
Відновлювальне лікування – це продовження стаціонарного лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу.

На доліковування направляються застраховані особи (або їх діти у супроводі одного із застрахованих батьків (опікуна, піклувальника), що працюють на підприємствах (в організаціях, установах) або у фізичних осіб-підприємців у випадках захворювань або травм, не пов’язаних з нещасним випадком на виробництві.
Умови направлення на відновлювальне лікування?
Первинний медичний відбір хворого проводиться безпосередньо у відділеннях лікувально-профілактичного закладу, а потім на підставі виписки з медичної карти стаціонарного хворого та при наявності відповідних показань відбіркова комісія медичного закладу, у засіданні якої бере участь представник Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, здійснює остаточний відбір застрахованої особи (її дитини) на реабілітаційне лікування.
Які документи потрібні?
1.Довідка для отримання путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Форма затверджена додатком 4 до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 №12.
2. Виписний епікриз з історії хвороби (оформлюється лікувально-профілактичним закладом).
У ньому чітко вказуються діагноз, проведене в стаціонарі лікування і подальші рекомендації для реабілітації.
3. Путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.
У разі прийняття комісією рішення щодо направлення на реабілітацію хворий отримує путівку. Протягом календарного року одній і тій же особі може бути видана лише одна путівка. Передача путівки іншій сторонній особі, поділ її на декількох осіб, зменшення терміну лікування – забороняється. Термін реабілітаційного лікування – 24 дні. Застраховані особи дістаються у санаторій самостійно. По закінченню реабілітації застрахована особа зобов’язана повернути до лікувально-профілактичного закладу заповнений зворотній талон до путівки з відміткою терміну лікування.
4. Листок непрацездатності.
Важливою відмінністю реабілітаційної путівки є те, що вона видається для лікування застрахованої особи або її дитини – безкоштовно, а направлення на доліковування в санаторій проводиться безпосередньо із стаціонару з видачею листка непрацездатності.
Застрахованим особам, які потребують тривалого стаціонарного лікування, радимо звертатись до лікуючих лікарів та завідувачів профільних відділень щодо медичних показань та протипоказань, наявності реабілітаційних путівок та термінів направлення до оздоровниць.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.