Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 11:46:52

Підсумки оздоровчої кампанії 2015 року

02.11.2015   14:57Агенцiя

Про те, як та де відпочивали і оздоровлювалися діти шкільного віку, говорили сьогодні на брифінгу в облдержадміністрації.

Підсумки оздоровчої кампанії поточного року озвучила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш. Наразі в області проживає понад 96 тисяч дітей зазначеного віку, більше половини з них було забезпечено оздоровленням та відпочинком.

— Основна увага, звичайно, була прикута до дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, — зазначила спікер. — Таким чином у дитячих таборах різної форми побувало майже 99% дітей-сиріт, та дітей  позбавлених батьківського піклування. Охоплена значна частина дітей з багатодітних та малозабезпечених родин. Відпочинкові та оздоровчі послуги надавалися дітям внутрішньо переміщених осіб та дітям учасників АТО.

Влітку цього року в області працювало 23 заклади оздоровлення, 469 таборів з денним перебуванням, одне наметове містечко. Відкрив свої двері для школярів і новостворений заклад позашкільної освіти «Юний турист» в селі Количівка Чернігівського району.

Однак, через проблеми з фінансуванням 4 оздоровчі заклади приватної форми власності не змогли прийняти відпочиваючих.

Варто зазначити, що більше чотирьохсот дітей відпочивали закордоном, значна кількість побувала на морі (Миколаївська, Одеська області).

Загалом на оздоровлення та відпочинок дітей використано майже 37 мільйонів гривень. Переважна більшість яких з обласного та місцевого бюджетів, решта — залучені кошти.

На  проживання та харчування однієї дитини на один день у таборі в межах області витрачено від 110 гривень.
 
Як зазначила Ніна Лемеш, про відпочинково-оздоровчий період 2016 року говорити поки зарано. Адже варто затвердити необхідну Програму, проект якої уже створено.
 

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.