Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 13:35:57

Група дітей з Чернігова їде на канікули до Латвії

23.10.2015   09:17

Група чернігівських дітей, батьки яких загинули в АТО або є учасниками антитерористичної операції, 24 жовтня відправиться до латвійського міста Огре, де проведе осінні канікули. Сьогодні з дітьми та їхніми батьками зустрілися міський голова Олександр Соколов і почесний консул Латвії у м. Чернігові Олена Вишнякова.

На переконання міського голови, юні чернігівці стануть послами миру, зможуть потоваришувати з латвійськими дітьми, зміцнитися і відпочити. О.Соколов зазначив, що з Огре Чернігів уже кілька років розвиває дружні стосунки. "Сьогодні жителі Огре підтримують українців у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність", - сказав він. Керівник обласного центру Чернігівщини подякував за організацію поїздки пані О.Вишняковій.

О.Вишнякова повідомила, що це друга група, яка цього року відправляється до Латвії. "Латвія – невелика країна, але має велике серце, і співпереживає Україні", - зазначила почесний консул. Також вона повідомила, що активну позицію в організації цієї поїздки виявили, як міськрада Чернігова, так і муніципалітет Огре. На наступний рік планується організація кількох таких поїздок.

Всього в Латвію з Чернігова відправляться 15 дітей та 5 дорослих (стільки супроводжуючих попросила приймаюча сторона). Очолює групу директор міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Тетяна Кузнецова-Молодча. Вона поінформувала, що до складу делегації увійшли двоє дітей, чиї батьки загинули в АТО, і 13 дітей, чиї батьки воюють, а сім'ї перебувають під соціальним супроводом центру або зверталися за психологічною допомогою. В одній родині учасниками АТО є і батько, і мати. За програмою візиту, діти стануть учасниками екологічного табору, відвідуватимуть еко-ферму, де вирощують диких оленів та інших тварин. Крім того, заплановані екскурсії до Риги і Юрмали.

Учасники зустрічі обмінялися подарунками. Зокрема, діти подарували міському голові свої малюнки. Вони пообіцяли зустрітися після відпочинку, щоб поділитися своїми враженнями про Латвію.

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання 11:44

24 червня під головуванням Ігоря Москаленка відбулось друге засідання Громадської ради.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3074 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3074 особи 11:40

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 25 червня в області щеплено першою та другою дозою 59 748 людей.

Мала приватизація: депутати Чернігівської міськради від

Мала приватизація: депутати Чернігівської міськради від "Слуги Народу" пропонують віддати частину коштів громадам 11:28

У Верховній Раді України розглядають законопроекти щодо малої приватизації, які усувають штучні бюрократичні перешкоди і спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів як державної, так і комунальної власності. Із вимогою якнайшвидше уважали цей пакет документів, передбачивши перерахування частину коштів від продажу у бюджет місцевих громад, виступили депутати фракції «Слуга Народу» у Чернігівській міській раді.

На Чернігівщині проживає 217 тис молодих людей

На Чернігівщині проживає 217 тис молодих людей 11:23

Щороку наприкінці першого літнього місяця відзначається всеукраїнське свято – День молоді.

Художник із Чернігівщини Сергій Шишко

Художник із Чернігівщини Сергій Шишко 11:20

25 червня минає 110 років з дня народження художника Сергія Федоровича Шишка (1911-1997), майстра пейзажу та натюрморту.