Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 09:10:16

Порада дня. Перестаньте порівнювати свою дитину з дітьми своїх колег, знайомих, друзів

19.10.2011   15:25Агенцiя

Ваш ребенок уникальный и он должен прожить свою жизнь. Почему он должен быть похож на кого-то? Не формируйте у ребенка комплекс неполноценности.

Комментирует Анна Жарая, кандидат педагогических наук, доцент кафедры биологических основ физвоспитания и спорта ЧНПУ:
- Сравнивая ребенка с другими людьми, мы, к сожалению, показываем кого-то в лучшем свете. При этом наш ребенок перестает ощущать себя полноценным. Видя наше недовольство, воспринимает себя как нелюбимого, неуспешного, неудачливого. Такие установки могут сохраняться на долгие годы и во взрослом возрасте проявляться как комплекс неполноценности: "зачем это делать? Все равно У МЕНЯ ничего не получится". Хвалите своего ребенка за его успехи, пусть даже незначительные. Дайте ему понять, что ошибки совершают все люди, а у Вашего ребенка ВСЕ ПОЛУЧИТСЯ, если он постарается.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:07

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 26 липня по 08 годину 27 липня 2021 року

27 липня - які свята сьогодні?

27 липня - які свята сьогодні? 09:03

27 липня 2021 року відзначають День святих Акили та Онисима-чудотворця. Саме з цього періоду починають поступово жовкнути листя та трава.

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини