Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 04:25:14

Радіо “Мелодія” припиняє існування. І у Чернігові також.

19.10.2011   14:56Агенцiя

Залишки мережі “Мелодії” увійдуть до мережі “Стильного радіо “Перець ФМ””

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 19 жовтня переоформила ліцензію АТ “Онікс”, змінивши програмну концепцію і позивний радіомережі “Мелодія” на “Перець ФМ”. Регулятор задовольнив відповідну заяву компанії про внесення змін до ліцензії.

Ідеться про ліцензію на мовлення в 21 населеному пункті в 14 областях України: Запоріжжі, Тернополі, Кіровограді, Луцьку, Чернігові, Хмельницькому, Сумах, Кривому Розі, Кам’янці-Подільському, Краматорську, Ковелі, Конотопі, Первомайську, Хусті, Чаплинці, Дубровиці, Підгайцях, Антополі, Карлівці, Косівській Поляні, Зарічному.

В АТ “Онікс” залишилася ліцензія на мовлення в місті Старобільську. Заступник голови Нацради Лариса Мудрак повідомила “Телекритиці”, що заява на переоформлення цієї ліцензії до Нацради поки не надходила.

“Стильне радіо “Перець ФМ“”, як і “Мелодія” входить до Першої української радіогрупи. Мережа до цього охоплювала 29 населених пунктів: Київ, Харків, Донецьк, Запоріжжя, Луганськ, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Полтаву, Суми, Кіровоград, Сімферополь, Севастополь, Кривий Ріг, Білу Церкву, Маріуполь, Краматорськ, Красноармійськ, Артемівськ, Мелітополь, Апостолове, Ровеньки, Знам’янку, Первомайськ, Шостку, Керч, Карлівку, Дубровицю, Зарічне.

Нагадаємо, що минулого року Нацрада не продовжила “Мелодії” ліцензію на мовлення в 15 містах, а саме в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Львові, Сімферополі, Луганську, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Мелітополі (Запорізька обл.), Волновасі (Донецька обл.) та Красноармійську (Донецька обл.). Згодом внаслідок конкурсу 12 частот “Мелодії” дісталося новій компанії “Новий обрій”, яка запропонувала концепцію музично-інформаційного “Суперрадіо”. У вересні 2011 року “Суперрадіо” розпочало тестове мовлення.

Таким чином, радіомережа “Мелодія” припиняє своє існування. Співвласник Першої української радіогрупи Станіслав Карпій пояснив “Телекритиці”, що компанія вважає недоцільною роботу неповноцінної мережі “Мелодії” без основних 15 міст мовлення. Тому було прийнято рішення про входження залишків “Мелодії” до мережі “Стильного радіо “Перець ФМ“”.

http://www.telekritika.ua/news/2011-10-19/66558

“Телекритика”

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини